Witaj Asiaczek!!! Dziękuję, masz rację taki wybór, ze każdy coś dla siebie znajdzie!!!
A, już nie zgaduję, bo te ogonki mi tylko kręcą i już nic nie wiem....:oops:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Akitko - BRAWO!!! Tak myślałam, ze z tym małżeństwem będzie gorzej....Poradnictwo to chyba można prowadzić po 40 latach udanego związku....:diabloti:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Ja oczywiście jestem zazdrosna:-( Kocham Kenia, a tu takie słodkie zdjęcia dedykowane Vectrze....:placz: Asiaczek, to jest niesprawiedliwe!
Śliczne zdjęcia! Miłego dnia!!!:loveu:
No właśnie, to przykre....Albo porządna Akita, albo wcale....Ale takie cosik....Eh, strasznie to smutne:placz: I jeszcze te jego nogi....:shake:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Witaj Asiaczku Kochany!!! Ależ ja się cieszę, że już niedługo się spotkamy! Już sprzęt pożyczam i nie mogę się doczekać!!!:loveu:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Witaj Akitko! Cieszę się, że się poddałaś, bo wiesz ze starszymi nie ma co dyskutować....:evil_lol:
A tak serio, to śłicznie razem z Amberkiem wyglądacie.
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Witaj Asiaczku Kochany!:loveu:
Uwielbiam te Baskowe wygłupy spacerkowe! A Ty już masz chyba nie jedną, ale kilka grup hodowlanych!:eviltong:
Życzę miłego dnia!
A i proszę przekazać buziolki Keniutkowi! Już niedługo ciocia się nim zajmie!:loveu:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Akitko, bo to jest Wasz blog, więc Daniel zapewne chciał, żebyście były razem....Eh, te baby, zawsze źle!:cool3:
Czekam na te foteczki!
Miłego dnia!
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Czadowo, no cóż ja też mogłabym komuś udzielić porady przedmałżeńskiej:diabloti:Nigdy się nie żenić/męzić:evil_lol: Żart oczywiście, wcale tak nie myślę!:eviltong:
Pozdrawiam, Agata&Alpa
Niestety wystawy w lecie wiążą się z upałami, a w zimie z mrozami...W Karkowie jest jednak trochę drzew i cienia. Natomiast to prawda, że często akurat podczas trwania krakowskiej wystawy zdarzają się extremalne upały....:crazyeye:
Cieszę się, że w Krakowie będzie dużo Akitek! Ja oczywiście będe uzbrojona w aparat i ciesze się, że będziemy mogli sie poznać!!!! Nie mogę sie doczekać!
Pozdrawiam, Agata&Alpa