Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. Długo nie ma wiadomosci, bardzo sie martwie i trzymam kciuki...
  2. zaglądam;) słodki maluch:loveu: kiedy miał byc ten tel?
  3. wygląda nieźle:lol: i sasiadów niewielu;) (dla mnie to plus) dacie radę;)
  4. już zaglądam;) i trzymam kciuki za domek;)
  5. Tomku, dziekujemy za wiadomosci;) i idz odpoczac, juz pozno:shake:
  6. [quote name='mariee']Co u Czakarta , sa jakies nowe wiesci?:cool3:[/quote] właśnie, dawno nie było nowych informacji o ONeczku:razz: moze ktos napisze kilka zdań ;)
  7. śmierdzi, mowisz:evil_lol: coz, pekinczyki maja dupki kupolepne:diabloti: moze o to chodzi:evil_lol::evil_lol:
  8. dla mnie pekinczyki sa jak twingo, tak brzydkie, ze az piekne:loveu: uwielbiam te rase i zielone twingusie;)
  9. piekny maluch:loveu:
  10. Tak z sentymentem podczytuję ten wątek, przez kilkanascie lat miałam pekinczyka, NIGDY arystokrata nie miał apetytu, trzeba go było prosic, by cos raczył zjeść, zalecenia kulinarne hodowcy, ktore otrzymalismy w formie broszury olał sikiem prostym, a jedyne danie, jakie budziło jego entuzjazm to była wątróbka:evil_lol::evil_lol:
  11. Odi i Coffie - dwa ONeczki, za które najmocniej trzymam kciuki.. Szkoda, ze juz tak długo oba czekają
  12. tak mi przyszlo do głowy, że mozna by zrobic spis dogomaniakow z okresloną grupą krwi, bo jak widac - w potrzebie doskonale sie mobilizują:loveu: choc oczywiscie najlepiej by było, gdyby takich potrzeb nie było w przyszłości:shake:
  13. dawajcie zdjecia i z ogłoszeniami trzeba ruszyc;)
  14. jaki fajny szczylek:loveu:
  15. sunia do góry, moze sie komus zgubiła
  16. juz sie skonczył ten feralny marzec:-( zeby tylko kwiecien przyniosł nową nadzieję... Najgorsza jest ta bezsilność... P. Edytko, nieustająco jesteśmy z Wami
  17. czesanie okolic "tylnych" w przypadku Duszana zawsze kończyło się dla śmiałka kontuzją:diabloti: co ciekawe, inne czesci chetnie nadstawiał do czesania:evil_lol: stad moje pytanie
  18. Oktawio, chcesz powiedzieć, że PEKINCZYK bez sprzeciwu zniósł czesanie okolic ogona? Bo nie widze rekawic na rece ze szczotką:evil_lol:
  19. pare ładnych lat temu pijany facet pobił mojego malego brata. Byli swiadkowie, obdukcja, menel przyznał sie do winy i na tym sprawa sie skonczyla, nawet grzywny nie dostal, bo byl niepracujący. Policjanci pouczyli mojego ojca, ze w takich sytuacjach samemu sie "przekonuje" delikwenta, że postapił niewłasciwie i zniecheca do dalszych tego typu ekscesów, a nie zawraca głowe wymiarowi sprawiedliwosci:diabloti: tyle o skutecznosci policji, a chodzilo o przedszkolaka... Watpie, że cos sie zmieniło od tego czasu
  20. skoro pies byl w ogródku, to moze trzeba by sie zaprzyjaznic z innymi działkowiczami, teraz wiosna, ludzie porzadkuja ogrody, łatwiej ich zastac, no i zazwyczaj nie sa tak na siebie skazani jak sasiedzi w bloku... moze bardziej rozmowni bedą...
  21. moze z okolic szpitala, gdzie jest leczony p. Wlodek...zrobilam szybki wywiad, ale nikt nie ma takiej grupy z najblizszych znajomych:shake: byłoby fajnie, gdyby ktos sie znalazł, pewnie beda potrzebne nastepne dawki
  22. a jaka to grupa krwi, jakas rzadka? P. Edytko, jestesmy z Wami
  23. A ja życzę spełnienia marzeń, tych dużych, mniejszych i całkiem malutkich:bday:
  24. [quote name='Mysia_']RTo jest Godula! Schronisko w Sośnicy ma tam jeszcze dzisiaj jechac po swojego psiaka! Ale ten kretyn stwierdził, że i tak sobie kupi kolejne psy! :angryy::placz:[/quote] Godula, mowisz, moze ktos z dogo jest z Goduli... Wyglada na to, ze idiota psa kolejnego wezmie, kolekcjoner p:diabloti: Mysle sobie, ze gdyby tak objac skunksa dyskretna obserwacją i reagowac w porę... Jakis sąsiad życzliwy i "psolubny" by sie przydał do współpracy... Nic innego na razie nie przychodzi mi do głowy. A, wet z Goduli pracuje dla schronu w Bytomiu, a bywa i w Tarnowskich. Mozna by go uprzedzic, by wpisał idiote na czarną listę
×
×
  • Create New...