-
Posts
4914 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by egradska
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
egradska replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiamy deszczowo z MAxiem:lol: -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
egradska replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Spełnienia marzeń w Nowym Roku:) -
Ja teź wpadam na wątek, ale pomysłu na wymierną pomoc nie mam, niestety Ale wierzę, że ten domek gdzieś jest, szczególnie mając w pamięci te udane adopcje jakże trudnych psich "przypadków". Aszenka sliczna jest przecież i madra...
-
Gratuluję Basiu, mam nadzieję, że piesek będzie zadowolony w nowym domku tak jak był u Ciebie. Czy tam jest psim jedynakiem?
-
Wszystkie pieski i inne zwierzątka które odeszły w 2009r
egradska replied to wtatara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[FONT=Century Gothic]Wczoraj o godzinie 23:15 odszedł do psiego nieba Dyziunio – bohater Krzyczek[/FONT] [FONT=Century Gothic]Spędził z Oktawią 2 lata i 2 miesiące[/FONT] -
Kraków – zupełnie niepozorny Figiel. Pies przytulanka. MA DOM
egradska replied to irenaka's topic in Już w nowym domu
ściskam Figielka i przepraszam, że ładuję się na jego wątku z taką smutną wiadomością::-(:placz: [FONT=Century Gothic][SIZE=5][B][COLOR=Black]Wczoraj o godzinie 23:15 odszedł do psiego nieba Dyziunio – bohater Krzyczek[/COLOR][/B] [B][COLOR=Black]Spędził z Oktawią 2 lata i 2 miesiące[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] Dwa lata i dwa miesiące był szczęśliwym psem – oby innym krzyczkowym ofiarom też było dane zaznać miłości [URL]http://img138.imageshack.us/img138/6493/tnp9034158.jpg[/URL] -
Może emotikonki? w opcjach zaawansowanych się skryły:razz: Swoją drogą rezydenci supergościnni są, drań Max nikogo obcego do domu nie wpuści:p
-
:loveu:piekne psiska:loveu: poprosiłam mariee od bokserów, by pamiętała o Fuksie, gdyby ktoś sensowny z okolicy Lublina szukał ONeczka