Jump to content
Dogomania

egradska

Members
  • Posts

    4914
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by egradska

  1. Dawno mnie tu nie było, a tyle zdjec czeka na podziwianie:loveu:
  2. Dziękuję, psiama:calus: Mam nadzieję, że Ramuś wciąż nas pilnuje zza tej niewidzialnej bariery czasu i przestrzeni. Na pewno teraz gania Halbinkowe kociaki, ale tak niegroźnie, dla zabawy. Pozdrawiamy Halbinkę i Jej blogowych Gości:loveu:
  3. Ja tez trzymam kciuki za nauke jazdy, jak sie nauczysz w takich trudnych warunkach, to juz nic nie bedzie przerazac...
  4. Ramzeskowi, jego psiemu koledze i wspaniałym Ludziom wokół niego życzymy dużo szczęscia w Nowym Roku:)
  5. Taka piekna i kupozerna, no:mad:moze by jej jaka smierdzaca przekaske zafundowac? gdzies czytalam, ze penisy wolowe (chyba wołowe) smierdza nieprzyzwoicie, a psy uwielbiaja. A tak w ogóle, to pozdrawiamy poświatecznie i życzymy wielu spełnionych marzen w przyszłym roku:)
  6. Ja teź wpadam na wątek, ale pomysłu na wymierną pomoc nie mam, niestety Ale wierzę, że ten domek gdzieś jest, szczególnie mając w pamięci te udane adopcje jakże trudnych psich "przypadków". Aszenka sliczna jest przecież i madra...
  7. Cudny dziadunio - mam nadzieję, że Okta wie i też się cieszy:)
  8. :loveu:Piękne są te dwa stworzonka:loveu::loveu:
  9. tak, to moja wpłata. Uściskajcie Simonkę
  10. Gratuluję Basiu, mam nadzieję, że piesek będzie zadowolony w nowym domku tak jak był u Ciebie. Czy tam jest psim jedynakiem?
  11. poszło 30 zł, taka przedswiąteczna cegiełeczka dla ONki. Wyczochrajcie ją ode mnie przy okazji:)
  12. jestem, Dziewczynki. Marynarkę udało mi się opchnąć poza dogo, mam 2 dychy dla Simbi. Na jakie konto? Fundacyjne?
  13. Mój bazarek skończył się katastrofą, niestety. Mam różne drobiazgi egpiskie (papirus,orientalne śmierdzidełka, patyki zapachowe), ale entuzjazm mi siadł i aparatu póki co nie mam. Przykro mi bardzo, myślałam, że uda się cokolwiek zdobyć dla suczki
  14. Podnoszę ONeczkę. A zdjęcia z kangurkiem będą?
  15. [FONT=Century Gothic]Wczoraj o godzinie 23:15 odszedł do psiego nieba Dyziunio – bohater Krzyczek[/FONT] [FONT=Century Gothic]Spędził z Oktawią 2 lata i 2 miesiące[/FONT]
  16. ściskam Figielka i przepraszam, że ładuję się na jego wątku z taką smutną wiadomością::-(:placz: [FONT=Century Gothic][SIZE=5][B][COLOR=Black]Wczoraj o godzinie 23:15 odszedł do psiego nieba Dyziunio – bohater Krzyczek[/COLOR][/B] [B][COLOR=Black]Spędził z Oktawią 2 lata i 2 miesiące[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] Dwa lata i dwa miesiące był szczęśliwym psem – oby innym krzyczkowym ofiarom też było dane zaznać miłości [URL]http://img138.imageshack.us/img138/6493/tnp9034158.jpg[/URL]
  17. Podniosę ONeczkę, z nadzieją, ze z łapką lepiej
  18. Dziewczynki, wreszcie udało mi się chociaż mały bazarek dla Oneczki zrobic: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174955-Staniczek-Freya-marynarka-D-Perkins-na-ratowanie-A-apki-Oneczki-do-12-grudnia?p=13632922#post13632922[/url] podrzućcie, pls
  19. Aż do słownika zajrzałam z wrażenia, przyznaję:p "wzorzec postępowania oparty na antycznym pojęciu cnoty», eh, dokształćmy się w takim razie. Szkoda, Halbinko, szczerze ubolewam, bo najgorsze już chyba miałaś za sobą
  20. Może emotikonki? w opcjach zaawansowanych się skryły:razz: Swoją drogą rezydenci supergościnni są, drań Max nikogo obcego do domu nie wpuści:p
  21. Podnoszę ONeczkę w potrzebie, mam fanty na bazarek, tylko nie wyrabiam sie ostatnio z niczym:(
  22. :loveu:piekne psiska:loveu: poprosiłam mariee od bokserów, by pamiętała o Fuksie, gdyby ktoś sensowny z okolicy Lublina szukał ONeczka
×
×
  • Create New...