Jump to content
Dogomania

Ewa&kumpel

Members
  • Posts

    585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&kumpel

  1. Dzień dobry. miłego dzionka na cały dzionek. :smilecol:
  2. [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Witam późnym rankiem. Miłego dzionka życzę...[/COLOR][/SIZE]
  3. Dzień dobry na dobry dzień. A o co chodzi z tą łapką, bo chyba się zgubiłam. :niewiem:
  4. [SIZE=3][COLOR=Navy]A jutro po południu mam troszkę wolnego to może też jakieś fotki wstawię. :cool3:[/COLOR][/SIZE]
  5. Prześpij szybciutko ten zły nastrój :sleep2:, każdemu może się przytrafic gorszy dzień... :glaszcze:
  6. [quote name='furciaczek']a od kogo o mnie slyszals cio:cool3: powiedzmy sie ze niedomyslam:evil_lol:[/quote] Się nie domyślasz... Dobre sobie, ha ha :grins:
  7. [quote name='furciaczek']ojej troszku sie ruch zrobil u ciebie:) nio ale sie tego spodziewalam:p kumpel fajny psiak, moze uda sie kiedys zorganizowac jakies spotkanko??:cool3:[/quote] Witamy u nas. Nie mogliśmy się Ciebie doczekac. A tyle dobrego o Tobie słyszałam. Tak się wciągnęłam, że głowa mała. Wpadaj do nas częściej, może uda się cosik zorganizowac. :bigcool:
  8. No wreszcie wróciłaś. Gdzieś Ty była, jak Cię nie było? :question: :watpliwy: Nie znikaj więcej... :angel: tak bez słowa...
  9. [quote name='Paulina_mickey']witamy po raz pierwszy:D ale sliczny czarnulek:loveu: lubie corne psy:evil_lol:[/quote] Witam również i mam nadzieję,że nie po raz ostatni. :lol: Czarne i nie tylko, bo w ogóle to wszystkie psiska są śliczne :Dog_run:
  10. [quote name='diabelkowa']swietne foty!!! a ile Kumpel ma wklebie ?:>[/quote] Czesc, czesc. Jest raczej duży, bo ma 63-64 cm. Nie mogę go dokładnie zmierzyc, bo jest zbyt ruchliwy, ale mniej więcej tyle. Jak go braliśmy to nie wiedziałam, że będzie taki duży. On rósł i rósł i myślałam, że już nigdy nie przestanie. Ale jest bardzo kochany. :lol: :lol::loveu: :loveu:
  11. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9803/img0009wl1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1883/img0010da4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/2888/img0008nb4.jpg[/IMG][/URL] Dobry wieczór... Przepiękna pieska.
  12. [quote name='Anecioreczek']dzieńdobry...jestem wlaśnie w szkole,po drugim egzaminie z Matematyki..mam nadzieje ze chcoiaż Ten zaliczyłam..:shake: bo poprzedni nie...:placz: Przezkazal Mi już nauczyciel... no cóż..trzeba bedzie jeszcze raz zdawać... dzisaj moze mnie nie być...dlatego teraz po łazilam troche pow aszych galeri..i jeszcze pochodze... dzisaj ucze sie matmy i niemieckiego..wiec wybaczcie moją nieobecnośc...prawdpopodobnie wieczorem ;) :* miłego dnia..:*[/quote] Dobry wieczorek... Wszystko się musi ułożyc z tą matmą. Myśl pozytywnie, a będzie dobrze. Ja w każdym razie mocna trzymam kciuki. Ta całuśna fotka powaliła mnie na kolana.
  13. [quote name='_ChiQuiTa_']przepraszam... :( mam takiego strasznego doła że nawet dzisiaj was nie poodwiedzam :bigcry:[/quote] nie płacz... :dog: :calus::buzi: i głowa do góry :razz:
  14. Czesc. :razz::razz::razz::razz: Nie wiem dlaczego, ale jakoś ciągnie mnie do tej Twojej galeryjki. ;););)
  15. No jak przeczytałam te ostatnie pościki to też tak myślałam, że nieproszonych przeganiasz, gdzie pieprz rośnie. Aż mi się ciepło zrobiło. :diabloti: :mad::mad::mad: [SIZE=3]A w ogóle to wpadłam powiedziec czesc. :razz:[/SIZE]
  16. Dobry wieczorek. Nie przeszkadzam??? :cool3::cool3::cool3:
  17. Witam z początkiem nowego tygodnia. :lol: I jak tam, nie zaspałaś dziś do szkółki. No to dobrego humorku Ci życzę. :Cool!: Pa, pa.
  18. [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Witam wraz z początkiem nowego tygodnia.[/COLOR][/SIZE] :kiss_2:
  19. No to papa, spokojnej nocki
  20. [quote name='_ChiQuiTa_'][IMG]http://images14.fotosik.pl/75/343d1b87166c5e1e.jpg[/IMG] Ale ślicznie sie prezentuje :loveu::loveu: [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/402b77878cee79d5.jpg[/IMG] [SIZE=2][COLOR=Black] [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=Black]Noooosiioooooo :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/3c1ca5232ce9f2d4.jpg[/IMG] śliczne ma oczyska :loveu::loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy!!! Hau, hau
  21. [quote name='_ChiQuiTa_']ja sie bardziej zgadzam z Luizą.... ja się o tym przekonałam wiele wiele razy, chociaz najpierw wydawalo mi sie że nie ma, ale z czasem, jak sobie wszystko przemyślałam okazało sie ze miała racje w każdym przypadku...[/quote] Ja też się zgadzam, nawet w 200%. Popieram. Mądre dziewczynki. :klacz: :glaszcze:
  22. [quote name='Cerber']Gerberowaty jak był malutki i leżał jak taki mału cieloczek na dywaniku to wszycy na niego wołali kwiatuszek:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: to mi sie podobało... chociaż w sumie to było bardziej przedrzeznianie bo nikomu sie to imie nie podobało (cerber) szczegolnie mojej mamie. Moja mama na poczatku powiedziala, ze nie bedzie na swojego psa wolala cerber, ale sie przyzwyczaila bo nadanie psu imienia nalezalo do mnie tak samo jak i pies :) kocham mojego zlotego kwiatuszka straaaasznie... mam nadzieje, ze nikt w to nie watpi, bo jesli tak to:mad: :mad: :mad: :mad: :D:D:D:D[/quote] [SIZE=3]A jak zwątpię to cio mi zrobis???[/SIZE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :diabloti: :diabloti: :diabloti: ha,ha
  23. [SIZE=3][COLOR=Navy]Ja też bym ciała fotecki...[/COLOR][/SIZE][COLOR=Navy] ;) Jeśli mogem prosic...[/COLOR]
  24. [quote name='anka11']heh.. no wlasnie nie wiem :( no ale niektore widzialam :) ja juz idem sobie wiec dobranocka :*[/quote] Dobranoc i spokojnej nocki :glaszcze:
  25. [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Rano. Ulubiona figura Kumpla, czyli zwinięty w paragraf, każda częsc ciała w inna stronę. Obok, oczywiście ulubiona zabawka, czyli kulka z jedzonka. :cool3: [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images11.fotosik.pl/34/86dad3df09f3c6d2.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Czy można prosic o rękę? :loveu:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images11.fotosik.pl/34/ddd05361bab3e0db.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/343d1b87166c5e1e.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Co to jest? Czemu to tak pstryka? Nie róbcie mi takich zbliżeń...[/COLOR][/SIZE] :oops: [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/4371a51c1d6ab444.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/402b77878cee79d5.jpg[/IMG] [SIZE=3][COLOR=DarkRed]Czy te oczy mogą kłamac???[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://images14.fotosik.pl/75/3c1ca5232ce9f2d4.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...