[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziewczyny podałam Wam terierkowo bo tam działa Rita60 która ratowała terierkę walijską z łódzkiego schronu, myślałam że tam są fajni ludzie i pomogą ale myliłam się, ja sama trafiłam tam przypadkowo ( nie jestem tam zarejestrowana). Bardzo szkoda mi tego foxterierka, sama zabrałam teriera z łódzkiego schroniska. A może ogłosić tego Waszego foxteriera na forum myśliwych?? Jakie macie zdanie??[/SIZE][/FONT]