Jump to content
Dogomania

auraa

Members
  • Posts

    16165
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by auraa

  1. Podnosze malutką!!!!!!!!!!!!!!
  2. Za hotel zapłaciłam już kilka dni temu. Wiadomości z domu Tolusia:"Tolek już się czuje pewnie. Ma dobry apetyt. Poznał sąsiadów i znajomych oraz kolegów z "psiej łączki". Jest bardzo mądry, stara sie zrozumieć oczekiwania opiekunów i bardzo szybko się uczy. Już zapamiętał droge do domu" Panstwo są w nim absolutnie zakochani!!!!!!!!!!!!
  3. [B][COLOR=blue]Lubisia to mała suczka [/COLOR][/B][B][COLOR=blue] w typie J.Russel Teriera uratowana w ostatniej chwili przed powieszeniem w jednej ze wsi w ok. Płocka. [/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black]Sunia juz stała przywiązana pod drzewem. Egzekucji miał dokonać sasiad jednej z dogomaniaczek. Dla tego człowieka zabicie kolejnego zwierzęcia nie stanowi żadnego problemu. On już nie słyszy ostatniego krzyku przerażenia, wydawanego przez konające zwierze. dlaczego więc do niej przyszedł? " Bierze Pani, czy nie? Bo wieszam!" Co miała zrobić, wzięła. Lubisia, okazała sie przemiłą, grzeczną i zachowująca czystość w domu sunieczką. Jak się domyslacie nie była czyjąś pieszczoszką. Przez pierwsze dni nie odrywała brzuszka od ziemi, i patrzyła przerazonym wzrokiem. Jest młodziutka, ma ok.1,5 roku i na pewno juz nie raz rodziła. [B][SIZE=4]Od 29.09 Lubisia jest u mnie w domu tymczasowym . Proszę o pomoc w ogłoszeniach i wsparcie na karmę. [/SIZE] [COLOR=royalblue]Lubisia została wysterylizowana przez " Koci Świat". Dzięki wsparciu ciotek została zaszczepiona na wściekliznę i wirusówki.[/COLOR] [COLOR=red]Wpłaty[/COLOR] MTD - 35 zł MTD - 30 zł Jostel5 - 30 zł NiusiaiJa-20zł Kerian - karma sucha i puszka Dziękuję:lol:[/B] [/COLOR][/COLOR]
  4. Biedna ta malutka, w jakim jest wieku?
  5. Ale dlaczego chcesz, zeby siedziała na ganku? Myślę, ze jeśli ma odstraszać intruzów, lepiej będzie to robiła biegając luzem. Wtedy zajrzy w każdy kąt, będzie na swoim terytorium pewniejsza i odwazniejsza. Poza tym wybiega się i w domu będzie spokojniejsza.
  6. Musisz udawać, ze nie robisz;). Ponieważ u mnie ciągle przewijają sie jakieś nowe psy, znam ten ból. Chodzę z aparatem na szyi i robię kiedy tego nie widzą. Jak Trusia zachowuje się w stosunku do twojej córeczki?
  7. Vikunia pewnie juz spi..............
  8. No to się z Trusią nie nudzisz !!!!
  9. Też tak myślę, już zmieniam. Ciekawe jak trusia dzisiaj?
  10. Nie mam pieniędzy na żaden tymczas ale ta maleńka sunia, biedna straszliwie..............
  11. Chyba będziesz musiała poświęcic troszkę czasu na zabawę z Trusią. Wtedy nabierze zaufania i rozładuje rozpierającą ją energię. Diefa już tego nie potrzebuje a Trusia bardzo.Po za tym, w zabawie łatwo psa czegoś nauczyć. Ja z rozżaleniem wspominam czasy, kiedy moje psy szalały w zabawie. Teraz są już takie stateczne.
  12. Myslę,ze wszystko się powoli ułoży. Diefa bawić się nie będzie ale z czasem przyzwyczai się do szaleństw "młodej". Dla starszej suczki przybycie drugiego psa tez jest stresem.
  13. [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/8262/dsc00308c.jpg[/IMG] zdjęcie Trusi z nowego domu z koleżanką. Widać kto tu rządzi!:lol:
  14. To niecierpliwie czekamy na TEN telefon!
  15. oj bardzo. Próbowałam policzyć w ilu miejscach była w ostatnim okresie. Było tego sporo..............
  16. Myslę, ze tam jest więcej takich maluchów. Czy on był najsłabszy?
  17. Czasami psy w stresie nie sikają dwa dni. Trusia bądź grzeczna!
  18. No, Vikuniu Czekamy na telefony!
  19. Rozmawiałam z trans_b Trusia jest przestraszona ale będzie dobrze. Okazała się wielkim lizakiem. Może w ten sposób chce uzyskać akceptację nowych ludzi ?
  20. Oj biedna Trusieńka. Tyle zmian w takim krótkim czasie. Nie wie co sie dzieje. Dobrze, że już zakończyła swoją wędrówkę. Dbaj o Trusię, ona już tak wiele przeszła..........
  21. Suuuuper zdjęcia! Czekamy na relację ze spotkania ze swoimi ludźmi!
  22. Choć podniosę maluszki na pierwszą stronę!
×
×
  • Create New...