Jamniki to Nora i Psota
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/a0aff6ff70.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/1b96505e91.jpg[/IMG]
[IMG]http://fotozrzut.pl/zdjecia/3a7f882182.jpg[/IMG]
no co wyyy prawdziwki czarne łepki i maślaki i się zgubiliśmy w puszczy nadnoteckiej masakra już nie mielismy sił pić nam się chciało ale jakoś nam udało sie wydostać