Mój Apis zawsze dostawał oceny doskonałe, na każdym prawie opisie miał wyszczególnione "piękny pies o [B]bardzo ładnej samczej głowie[/B]! A tu nagle na światówce w Poznaniu szanowny sędzia dał mu bdb i napisał: "piękny pies ale jak na samca głowa za mała!":angryy: I jak tu mówić o uczciwości na wystawach?? Szkoda słów, takie życie!