-
Posts
1812 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karolina1
-
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
np. [URL]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?t=8263[/URL] tu masz strony ogłoszeń gdzie można by było ją wrzucić. -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
karolina1 replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Do kogo można wysłać kase na Boltona na hotel? Na forum amstaffowym jest osoba da na niego 100zł podajcie nr. konta czy coś? -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']Nie rozumie jak można takie kochane cudo oddać :shake::angryy:[/quote] Ja się też cały czas nad tym zastanawiam... ale cóż... są rózni ''ludzie'' -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img75.imageshack.us/img75/1919/img3156bb3.jpg[/IMG] A tu dostał soczystą kosteczke i dzięki temu wiem, że nie rzuca się przy jedzeniu.. moża mu było normalnie z pyska wyjąć a on dalej się cieszył. [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/7742/img3157im2.jpg[/IMG] [IMG]http://img386.imageshack.us/img386/1821/img3158qi4.jpg[/IMG] -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia ze spacerku [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/621/img3145dh5.jpg[/IMG] Ach ten piękny uśmiech :loveu: :loveu: [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4844/img3150so1.jpg[/IMG] [IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1952/img3152gk9.jpg[/IMG] -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
cycuchy to ma bida wielkie, pewnie z pseudo. ehh..szkoda gadać coraz wiecej tych buli.. wrzucam ją na ogólny wątek bullowatych. -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
watęk ; [URL]http://amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/viewtopic.php?p=362984#362984[/URL] -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Ile ma lat? -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Do kogo podać kontakt sprawie adopcji?? -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
wstawiam ją na forum amstaffowe. -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
oj ten biedy Boss to nie ma szczęścia... :-( Jestem teraz w schronisku byłam już po pierwszym spacerku z Kastorem. Ten pies jest niesamowity choć siły to on ma sporo ;) A charakter wspaniały żadnego warczenia nic, cały czas się tylko cieszy aż się miło patrzy. Zdjęcia wkleję jak wkróce, bo ten komputer jest nieźle zamulasty. Na spacerze niespodziewanie odpiął mi się ze smyczy to pobiegł troche do przodu odwrócił się zobaczył że nie jestem blisko i zaraz szybko wracał i wskoczył na ręce :D -
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
karolina1 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Ja ci dam za wieki. ;) w Wakacje jakięs wolny czas znajdziesz i razem z Sonią będe was dowoźić do nas :cool3: A co do plakatów A3 to do schroniska nam mozesz dać i tam zoologiczne też są wiec i tam mogę iść i oni napewno powieszą.. -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Taaa ciekawe skąd wiedzieli że jest już niby w schronisku?? Pewnie wywalili Go i czekali aż ktoś przyjedzie i Go zabierze!! :angryy: -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
i dostałaś jakąś odpowiedź? Aż mnie normalnie trzęsie w środku, nie rozumiem niektórych ludzi.. -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Właśnie jest jakiś kontakt do tych że tak to nazwe ''ludzi'' ?? -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zrobione zdjęcia: [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8425/img3139tr1.jpg[/IMG] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/8994/img3137eb4.jpg[/IMG] -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Trafił wczoraj wieczorem, cały dzień latał po Tczewie!! -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Jak wygląda ten pies? -
[quote name='kiti7'][IMG]http://img253.imageshack.us/img253/3572/dsc00496an4.jpg[/IMG][/quote] Jeju jaki on już duży i przepiękny coraz bardziej :loveu: :loveu:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
karolina1 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalia_aa']Gdzie suka przebywa? Masz jakies jej zdjęcia? Ma tutaj swój wątek? EDIT - w takim razie czekam na info.[/quote] Watęk CC: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112697[/URL] -
[Gdynia] Amstaff Lux po 7 miesiącach znalazł KOCHAJĄCY DOM!
karolina1 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Natalia ja wydrukowałam 15 plakatów.W sobote przywioze Ci do schroniska.