-
Posts
1812 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karolina1
-
Staruszek Cocer Spaniel szuka domu. Tczew!! Ma dom
karolina1 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asia & Ginger']Allegro spanielka: [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=392533046"][B][COLOR=#2040ab][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=392533046"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=392533046[/COLOR][/B][/URL][/URL][/quote] Dziękuje :loveu: :Rose: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
i mordeczka :loveu: -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
Już wklejam. Przepraszam :oops: Zabawa :D -
Staruszek Cocer Spaniel szuka domu. Tczew!! Ma dom
karolina1 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Tak można go jeszcze raz wystawić.. Piesek niestety cały czas w schronisku... -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Gobi będzie.. niedługo. ;) Już po spacerku z Kastorem nie miałam siły na nic ... siły to on ma za trzech.Ale byliśmy z 3 godzinki to się chłopiec troche zmęczył....no i ja też przy okazji.. :evil_lol: -
DOG ARGENTYŃSKI. Pojechał do nowego domu, do Niemiec :)))
karolina1 replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
Jest śliczny! :loveu: -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
CD 3 [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4316/img3170dd6.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/1888/img3172mi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9697/img3173nl7.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/9461/img3175mx3.jpg[/IMG] -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
CD 2 [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/643/img3155dt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/7508/img3158xp1.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4623/img3159vg9.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/4975/img3163dt0.jpg[/IMG] [IMG]http://img92.imageshack.us/img92/4987/img3165tj7.jpg[/IMG] -
Bullowate ze schroniska w Tczewie szukają kochających domków..
karolina1 replied to karolina1's topic in Już w nowym domu
Z dzisiejszego spaceru: [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/9845/img3139zv2.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8994/img3144ya7.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/5209/img3146mr2.jpg[/IMG] Jestem zły, wszystkich zjem ! [IMG]http://www.amstaff-pitbull.cyberdusk.pl/images/smiles/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/2660/img3147go3.jpg[/IMG] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/3521/img3150io5.jpg[/IMG] -
No kiti musisz go naprawde dobrze strzec, bo mi się też on bardzo podoba :evil_lol: :loveu: :loveu:
-
Chyba każdy ją tu polubił, jej się nie da nielubić :p Ja też już z niecierpliwością czekam na zdjecia :loveu: :loveu:
-
zdjęcia rewelacja :loveu: Ona jest śliczna :loveu:
-
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Hopamy !! -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
karolina1 replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Trzymam trzymam :p Myślałam że już w hotelu jak zobaczyłam nazwe tematu... -
Bolton, 2,5roczny pitt bull. W nowym domu!! :))))))))))
karolina1 replied to Jola_K's topic in Już w nowym domu
Już w hotelu?? -
BUCK - czyli donkowaty kijoczubek!! REAKTYWACJA !!!
karolina1 replied to karolina1's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
oj.. przepraszam całkiem zapomniałam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: teraz akurat baterie się ładują więc jutro coś wrzuce. -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
karolina1 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam narazie na tyle.. wieczorem jeszcze poogłaszam [URL]http://www.adopcjapsa.pl/[/URL] [URL]http://animalia.pl/ogloszenia.php[/URL] [URL]http://www.autogielda.pl/zwierzeta_domowe.html[/URL] [URL]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3[/URL] [URL]http://www.drobne.centrumofert.pl/[/URL] [URL]http://www.etablica.com/[/URL] [URL]http://www.gielda.bai.pl/[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewforum.php?f=5[/URL] [URL="http://www.ofertownia.pl"]www.ofertownia.pl[/URL] -
No i niech ciotka rufusowa wymyśli piękne imię dla dziewczynki. :lol:
-
To ja może narazie zaczne ogłaszać te już adopcyjne a ją zaczne jak już będzie gotowa.Przynajmiej poświęce więcej czasu tym co już mogą iść do domów..a ją potem.
-
Jasne teraz akyrat mam dużo czasu, bo nie mam nic do roboty więc poogłaszam fundacyjne.
-
Zaraz biore się za ogłaszanie dziewczynki.
-
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
karolina1 replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze tu Onyx i Lux w trakcie zabawy: [IMG]http://img395.imageshack.us/img395/937/2074782yq5.jpg[/IMG] -
ASTKA - wycięczona, wyrzucona pod Warszawą - ma dom!!!
karolina1 replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lulka']o dzieki, dzis sie za nia biore ;)[/quote] nie ma za co ;)