Zaraz wyślę na pw adres. [B]
Potwierdzam DT dla szczeniaka labradora[/B].
Dzisiaj skontaktowałam się z różnymi znajomymi i jeśli będzie drugi szczeniak(labka, onka, yorka lub dalmatyńczyka) to przywieźcie mi oba- drugi będzie albo u tej samej osoby (czyli koło mnie), albo u siostry mojego taty. Ważne, żeby były to szczeniaki.
[B]Laura[/B], masz pełną skrzynkę, nie mam jak wysłać Ci adresu.