[quote name='dealer']
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/367/0924f959cab8db2a.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/99596157b1577a03.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]
Nie dość,że wygląda jakby nie miał uszu to jeszcze tak śmiesznie bez tych jajek... Jeszcze nie przywykłam tym bardziej że Orient torbę ma cały czas..