Jump to content
Dogomania

Gonitwa

Members
  • Posts

    5714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Gonitwa

  1. Łowieczki są git. Trza ją było zatrzymać- hodowlę założyć:evil_lol::evil_lol: Łoscypek byś robiła z owczego mleka;)
  2. Ej bo jamnika z niego zrobisz... Albo tego, no.. mopsa!
  3. Mi też nie pozwalają ale mają guzik do gadania:)
  4. Taaa... Raz a porządnie;)
  5. A ja jestem wege:) I żyje:)
  6. Wiem, byłam, widziałam:)
  7. [quote name='dealer'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/367/0924f959cab8db2a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/75/99596157b1577a03.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Nie dość,że wygląda jakby nie miał uszu to jeszcze tak śmiesznie bez tych jajek... Jeszcze nie przywykłam tym bardziej że Orient torbę ma cały czas..
  8. Spoko, fajny gang;)
  9. Hej Dilerki:) U mnie to nuda.. Nie to co u Was:)
  10. Hmm.. Sami wegetarianie?
  11. Pożera pożera! Jakby w życiu jeść nie dostał:)
  12. Same chciałyście: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img61.imageshack.us/img61/8834/psiaki269yb9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/6272/psiaki268is6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/9415/psiaki228mf4.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/415/psiaki270jv9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/600/psiaki236jb3.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img477.imageshack.us/img477/3977/psiaki233oc6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/7705/psiaki235iw6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/5014/psiaki247up8.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img129.imageshack.us/img129/1582/psiaki259ev5.png[/IMG][/URL] Tyle, nie chce mi się więcej zmniejszać a te zdjęcia dla mnie są wszystkie takie same...
  13. Ale w Elblągu też jest dobcia! Do oddania- z powodu wyjazdu, oraz tamta ze schroniska...
  14. Witamy z samego rańca i zarazem żegnamy:) Do wieczora!
  15. [quote name='Klaudia :-)']czemu taki słodki biszkopcik spaceruje w kagańcu?[/quote] Niestety tak- mamy problem z nietolerancją innych czworonogów....
  16. :-( :-( :-( :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :-( :-( :-(
  17. [quote name='Klaudia :-)']8,5 roku:-)[/quote] To już poważny wiek:) Szybko minęło, prawda?
  18. Widzę,że kolejny "zadowolony" z hodowli... Masz może zdjęcie suni? Po której suce jest? Może przyrodnia siostra Orienta?
  19. Czyżby chętny na Ajka?
  20. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. Zaglądajcie i podbijcie czasem:) Zawsze to jakaś pomoc...
  22. Zmieniłaś tytuł? O jaka żem spostrzegawcza;)
  23. Jeju ile gości:) Witamy Was serdecznie, dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie:)
×
×
  • Create New...