Witajcie :razz:
Dawno mnie nie było, nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wpisy ale bardzo dziękuje. Weekend się zaczął (tak dla mnie dopiero w sobotę, bo dzisiaj szlam do szkoły..). Moja paczka a Szopka zostanie wysłana dopiero we wtorek. Jeśli chodzi o szkolenie malucha, to idzie nam średnio, tyle że maly już się nie boi kilkera, ale mamy problemy z targetowaniem wiec chyba odsuniemy to na dalszy plan, ostatnio wyłapałam u niego czołganie. :cool3: Wczoraj też go przycięłam, na razie uszka wyrównałam i przystrzygłam, dzisiaj podetnę mu łapki.
[img]http://i34.tinypic.com/abd6s.jpg[/img]
[img]http://i35.tinypic.com/280tz6s.jpg[/img]
[img]http://i33.tinypic.com/smbodh.jpg[/img]
[img]http://i34.tinypic.com/15mb3ix.jpg[/img]