czy zamiast szukać , nie wiedząc gdzie, lepiej wziąc sie za plakatowanie.Suni moze juz tam nie byc. Ja bym plakatowała te okolice, potem w stronę Ronda mogilskiego, Cmentarza Rakowickiego, w strone Wieczystej, Parku AWF , Pradnika Czerwonego i 29 Listopada. To są okolice w koło Pilotów.
Będzie plakat, 100 mogę skserować .