[quote name='Asia_M']Zgłasza się chętna :p Podrzucicie mi jakiś tekścik? Jak scharakteryzować Donaldzika?
Śliczny jest!!!:loveu:[/quote]
Donald ma około 4 lat. To bardzo spokojny i ułożony pies. Widać, że ktos kiedyś nad nim pracował, ale boli to,że komuś znudziła się ta praca. Więc chyba nie będzie z nim kłopotu. Tak jak my z nim kłopotów nie mamy. Donald nigdy nie był agresywny, chociaż jest czujny i nie ma zachwianego instynktu zachowawczego. W przeszłości miał widać jakieś doświadczenia, gdyż nie ciągnie do grupy - po prostu są chwile kiedy chce mieć czas dla siebie, jak każdy z nas... (Jakie to dziwne...Jak te psy są do nas podobne!).
Może być, czy coś więcej....? Iwlajn dzięki....:loveu:
Pamiętaj - każdy pechol jest jak otwarta księga - możemy pisać o nim latami. Oby tylko zdążyć przez Tęczowym Mostem...