-
Posts
3510 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by neverend
-
PUSZEK - mały, młody kłębuszek, lecz bez domku:( doczekał się domku
neverend replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
ooo...on pierwszy do spacerku! -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='matusz5']mi nie giną... mi zginał...:mad: -
Staruszek Fred w schronisku...już śpi <*>
neverend replied to Aga_Mazury's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba znów znikają posty ...wcześniej pisałam i nie ma tej odpowiedzi...:shake: -
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
neverend replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
[quote name='matusz5'][COLOR=Navy][B]noo, fajny pomysł :diabloti::loveu:[/B][/COLOR][/quote] o już wujcio podłapał bakcyla.... -
Dalmatyńczyk CENT- znów szuka domu ... i ZNALAZŁ !!! :)
neverend replied to sisia0's topic in Już w nowym domu
[quote name='Diana S']Kurcze coraz zimniej na dworze....a psiak nie ma domku...tymczasiku...:-([/quote] Cent na szczęście jest w budynku.... -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='MonikaP']Hm, myślę,że od patrzenia na nosek nic nie przyjdzie...a surowicę można podać profilaktycznie - bo taki maluch jest narażony na zachorowanie tak czy inaczej - przecież Ty mu możesz przynieść wirusy choćby na ubraniu, butach czy włosach...[/quote] chyba zmienię weta:eviltong: -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
Już po wiecie...nie powiedział za wiele...dał antybiotyk i zastrzyk wzmacniający...coś na C...C12 czy coś? Nie ma nosówki,chyba,bo mówiłam o ropie z oczu,że mu leciała i patrzył na jego nosek...jutro wizyta numer4...echhh -
La Negra Muchacha JUŻ W CUDOWNYM DOMKU u Moki
neverend replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
[quote name='moka1']kiedyś ludzie zaczepiali mnie w sprawie Mopi,szeptali "patrz to ten z reklamy".Chciałam wówczas zrobić sobie koszulkę z napisem NIE! TO NIE JEST DULUX!!!!:diabloti: Teraz kiedy widzę uśmiechy na widok mojego dwupsiego zaprzęgu;) myślę ,że warto zainwestować w taką z napisem _TY TEŻ MOŻESZ TAKIE MIEĆ_ [URL="http://www.dogomania"]www.dogomania[/URL] .pl ,czy coś w tym stylu. Tyle ,że sezon wymaga napisu na puchówce raczej niż na podkoszulce;)[/quote] ciekawa reklama... Fajnie by pasowało z tyłu na kurtce - super! -
NELSON - już w nowym domu pod Częstochową !! ;-)
neverend replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Ona nadal szuka domu!! -
Maleńki szczeniakGuzik już zdrowy i ma domek!!!
neverend replied to neverend's topic in Już w nowym domu
[quote name='Evas']Napisz, proszę po wizycie. Zaglądam tu i przesyłam ciepłe myśli..żeby było dobrze.[/quote] Jasne,że napiszę...cała w nerwach jestem...