Och przepraszam,że nie odpisuję...
Płeć jeszcze nieznana, w sobotę sprawdzę, bo sunia będzie na spacerze, to będzie spokojniej i bez stresów zwłaszcza dla niej...
A tak poza tym z maluchami widziałam się w poniedziałek i wyglądały dobrze...Mamusia się o nie troszczy:)