[quote name='Evas']Czasami ludzie nie chcą iść do schroniska bo się boją widoku biednych psów. Mówią, że za bardzo im żal.[/quote]
znam takich ludzi....
ale są też tacy, którym się nie chce,
albo uważają,że tam psa swoich marzeń nie znajdą... (ale ze mnie pesymistka)