[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]Ciociu iwajn gdzie jesteś??????:cool3::cool3::shake: tęsknimy:loveu:[/B][/COLOR][/quote]
och, wujaszek się w końcu stęsknił...:eviltong:
(szkoda,że nie za mną:eviltong:)
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]Ciociu iwajn gdzie jesteś ??:hmmmm:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=navy]tęsknimy:loveu:[/COLOR][/B][/quote]
ja gdzieś tą ciotkę widziałam ostatnio....:cool1:
[quote name='matusz5'][COLOR=navy][B]mam wieści i zdjęcia od Prymusa:loveu:[/B][/COLOR]
[B][COLOR=navy]potem wstawię wszystko [/COLOR][/B];)[/quote]
szkolne obowiązki...
witam w klubie...
zaraz pędzę na zjeździk:eviltong:
[quote name='sisia0'][B]i co z banerkiem ? bo ja zrobilam ale prowizoryczny w paincie... czekam na bardzi[/B][B]ej profesjonalny[/B][/quote]
zaraz się pomyśli...:)
[quote name='matusz5'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy][B][SIZE=2] Wypatruje na swojego człowieka...[/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3]
[FONT=Comic Sans MS][COLOR=navy][IMG]http://img175.imageshack.us/img175/83/img5946si3.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/SIZE][/quote]
Fidelek wciąż czeka na dom...