OOOOOOOOO....
widzę,że ciotka ma pełno bidek schroniskowych w banerku...
[B][SIZE=4][COLOR=Red]
BŁAGAM O POMOC DLA (JUŻ NIE) CIĘŻAREJ KARLI< WĄTEK NA OGÓLNYM OSTRÓDY albo w moim banerze
[/COLOR][/SIZE][/B]
Buziaczek dla Gałki - Piszczałki...
Hihi..wiesz Ciotka jak on piszczy na spacerze,żeby iść z nim dalej i ganiać, taki staruszek a ciosa po trawie jak kosa po zbożu...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Karla urodzi gdzieś za miesiąc... Pani Ewa mówiła,że jeszcze czas...sama nie wiem,ale wierzę jej...
Poza tym myślę o tym,żeby ją chociaż do budynku przenieść... Aga, czy to realne..???
[quote name='Mortishia']Na Allegro był jakiś błą i musiałam wystawić pieska jeszcze raz.
oto nowy link:
[URL]http://www.allegro.pl/item170705206_donald_maly_towarzysz_na_cale_zycie.html[/URL][/quote]
Baaaaaaaaaardzo wielkie dzięki...za tak wspaniałą pomoc...:loveu::loveu::loveu:
Może Pani podać mój numer telefonu u mail w aukcji, będzie łatwiej się ze mną skontaktować....:lol::lol: