Jump to content
Dogomania

neverend

Members
  • Posts

    3510
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by neverend

  1. Ja to zaraz zjem swoje paznokcie... Nie znoszę niedopowiedzeń:placz::placz:
  2. [B][SIZE=4][COLOR=Red]ALBO W MOIM BANERZE[/COLOR][/SIZE][/B]
  3. OOOOOOOOO.... widzę,że ciotka ma pełno bidek schroniskowych w banerku... [B][SIZE=4][COLOR=Red] BŁAGAM O POMOC DLA (JUŻ NIE) CIĘŻAREJ KARLI< WĄTEK NA OGÓLNYM OSTRÓDY albo w moim banerze [/COLOR][/SIZE][/B]
  4. CO???????????????? Aga proszę wyjaśnij nam:shake::shake::placz::placz:
  5. Oj Borys ale masz szczęście... Ciotka zakochana w tobie na amen:eviltong::eviltong:
  6. Hihi zobaczymy.... No Gałek mnie rozbraja...taki mały a szybszy ode mnie...:evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='cytrynka10']Dobrze juz się poprawiam :multi: i będe pisać normalnie :cool3:[/quote] Ciotka zakochana w moim Garrym????:loveu::loveu::loveu:
  8. ojejku... Ciotka Lidka zakochała się na amen...:loveu::loveu:
  9. Buziaczek dla Gałki - Piszczałki... Hihi..wiesz Ciotka jak on piszczy na spacerze,żeby iść z nim dalej i ganiać, taki staruszek a ciosa po trawie jak kosa po zbożu...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Dziękujemy mocno:loveu::loveu:
  11. Oj tak.. wspinaj się kruszynko:loveu::loveu:
  12. Ciotka pomaga całą parą:loveu::loveu::loveu:
  13. Karla urodzi gdzieś za miesiąc... Pani Ewa mówiła,że jeszcze czas...sama nie wiem,ale wierzę jej... Poza tym myślę o tym,żeby ją chociaż do budynku przenieść... Aga, czy to realne..???
  14. [quote name='Mortishia']Na Allegro był jakiś błą i musiałam wystawić pieska jeszcze raz. oto nowy link: [URL]http://www.allegro.pl/item170705206_donald_maly_towarzysz_na_cale_zycie.html[/URL][/quote] Baaaaaaaaaardzo wielkie dzięki...za tak wspaniałą pomoc...:loveu::loveu::loveu: Może Pani podać mój numer telefonu u mail w aukcji, będzie łatwiej się ze mną skontaktować....:lol::lol:
  15. OOOOOOOOOOO jaki ładny temat:loveu::loveu::loveu:
  16. Tak ,tak.. wujaszek ma rację do góry nasze panny:cool3::cool3:
  17. Do góry nasza pięknotko!!!
  18. Hej... co tu tak cicho???:mad::mad: Do góry maluchy...upominać się o domki:lol::lol:
  19. Mój malutki... Do góry samej:loveu::loveu:
  20. NO NO... i to w dodatku najdłuższe, bo do października:eviltong::eviltong:
  21. A ty znowu opuszczona??? No kredeczko nasza - DO GÓRY!!!!!!!!!!!!!
  22. Muszu...biedaczku... kiedy ktoś cię zauważy?????:shake::shake:
  23. ostatnio psy go obszczekały, bo sobie siedział w budzie.... Biedulek:placz::placz:
×
×
  • Create New...