-
Posts
2375 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lidka_park
-
Szpic Pirat wypatrzył wkońcu swój domek:)
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
3majcie kciuki za Pirata !!! Być może nasz przystojniak zamieszka w Warszawie ;) -
Sonia i Gołota<*> dwa psiaki szukające domu. Sonia w DS!:)
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Nasza kochana Sonia znalazła swój ukochany domek w Poznaniu :multi: -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
cioteczko, co ze zdjęciami ??? :p -
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='grzenka']Właśnie zajrzałam do 1-go postu i założycielka wątku jest chyba zbanowana:roll:[/quote] już wróciłam :diabloti: cioteczki, co tydzień ja lub Aga_mazury siedzimy w boksie suni i próbujemy ja do siebie przekonać. Siedzimy przy budzie, podajemy jej kiełbaske, mówimy do niej, jednak Zjawa wtedy jeszcze bardziej wbija sie w ściane. Co jakiś czas spojrzy z przerażeniem, po czym znowu odwraca łepek. Ona tak bardzo boi się ludzi :placz: -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='majuska']Ojej , co za wiadomość!!!!:multi: Wreszcie Lipi!!! ( czemu aż za miesiąc? ;):mad: )[/quote] Nie wiem dokładnie czemu, w każdym bądź razie pani mówi że dopiero po wakacjach. Narazie czekamy na wizytę przedadpcyjną. Oby było wszystko dobrze. -
Uno, młody pies w ciasnej klatce oddany przez właściciela
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images44.fotosik.pl/153/16ae255a20fc985a.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1446/uno3.jpg[/IMG] Nasz kochany gwaiazdor niestety nadal szuka domku -
Mini Border Collie- Bolerko cierpi z braku człowieka... Ostróda
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://afn.pl/forum/files/thumbs/t_bolerko_557.jpg[/IMG] Taki piękny psiak z niego, a on nadal w schronisku :shake: -
Niestety Bester nadal w schronisku :shake:
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/154/841735998008b7c5med.jpg[/IMG] -
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
no, nareszcie wróciłam na forum :diabloti: koniecznie trzymjacie kciuki za naszego czupurka... być moze za miesiąc sunia bedzie u siebie w domku :) ale narazie ciiii.... ;) -
[IMG]http://images39.fotosik.pl/117/02125da7ee6d3a56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/121/f49384d3c2356a03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/119/d3b5c0e40879f560med.jpg[/IMG] U Betinki bez zmian, a domu ani widu ani słychu. Sunia uwielbia sobotnie spacery, a w szczególności kiełbasę i kąpiele w jeziorku :)
-
Lipi pobita sunia, wybite zęby, uszkodzone oko :( ma dom!
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6914/dscf6062.jpg[/IMG] przypominamy sie ;) -
Dostojna sunia, Rumba znalazła domek w Ostrowcu !!! :)
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']Donoszę, że moja mama poznała dzisiaj Rumbę :) Rumba przyjechała z pańciaą na bazarek na zakupy warzywno-mięsne. Mama stwierdziła, że Rumba jest śliczna i w ogóle... Potem pańcia z Rumbą odwiozły moją mamę do domu:p Lola została uratowana... Chociaż wiem, że to jesj ostatni rok. Obiecuje na 100 proc zdjecia Rumby wzrobie w przyszłym tygodniu, bo teraz mam sterylkę kotów.[/quote] Bardzo sie ciesze, ze z Lola już jest lepiej. I oczywiście, ze Rumbusia tez :) -
[IMG]http://images41.fotosik.pl/130/8eb90e6a32feabcd.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/134/e83c51af28e1988f.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/130/e17cc0ee884c8fb5.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/134/65d3e1087ed788cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/d0c0b7f630cb31ca.jpg[/IMG] mała sesja zdjęciowa ;)
-
Jestem, a jednak mnie nie ma... Potrzebna pomoc !!! Zjawa
lidka_park replied to lidka_park's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy w imieniu Zjawy :Rose: -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Lidka co masz na mysli " u nas nie ma takich mozliwosci" schronisko :crazyeye: czy tez brak hoteliku?[/quote] Mówie o hoteliku. Najbliższy jest chyba w Elblągu ale i tak brak funduszy na takie przedsiewzięcia. -
Wypchnięty z samochodu, kaukaz...historia jakich wiele :((((
lidka_park replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
[quote name='KWL']Owczarki kaukaskie [U]nie są psami agresywnymi ![/U] wzorzec rasy mówi o samodzielnie pracującym psie który podejmuje według własnej oceny sytuacji odpowiednie środki w celu pozbycia się intruza z własnego terenu. Czyli jeśli intruz nie zrozumie że jest bacznie obserwowany i stanowi oczywisty przedmiot zainteresowania psa po drugiej stronie płotu, to przekraczając płot z własnej głupoty naraża się na odpowiednie potraktowanie...Bardzo jest to zresztą bliskie amerykańskiej definicji prawnej obrony własnego domu :evil_lol: Poza własnym terenem kaukazy są psami mocno obojętnym w stosunku do ludzi i zwierząt ( poza przypadkiem oczywistej zaczepki :diabloti: )[/quote] Nie znam tak dobrze tej rasy wiec nie bede sie kłócić ;) Na pewno boks z dala od zgiełku i praca z psem to jedyna szansa dla naszego kaukaza, ale u nas nie ma takich możliwości :shake: