Jump to content
Dogomania

lidka_park

Members
  • Posts

    2375
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lidka_park

  1. 3majcie kciuki za Pirata !!! Być może nasz przystojniak zamieszka w Warszawie ;)
  2. Nasza kochana Sonia znalazła swój ukochany domek w Poznaniu :multi:
  3. Akselek od miesiąca ma swój kochający domek koło Białegostoku :multi:
  4. cioteczko, co ze zdjęciami ??? :p
  5. [quote name='grzenka']Właśnie zajrzałam do 1-go postu i założycielka wątku jest chyba zbanowana:roll:[/quote] już wróciłam :diabloti: cioteczki, co tydzień ja lub Aga_mazury siedzimy w boksie suni i próbujemy ja do siebie przekonać. Siedzimy przy budzie, podajemy jej kiełbaske, mówimy do niej, jednak Zjawa wtedy jeszcze bardziej wbija sie w ściane. Co jakiś czas spojrzy z przerażeniem, po czym znowu odwraca łepek. Ona tak bardzo boi się ludzi :placz:
  6. Nie wychodzi, bo brakuje nam wolontariuszy... szczególnie teraz w wakacje :angryy:
  7. [quote name='majuska']Ojej , co za wiadomość!!!!:multi: Wreszcie Lipi!!! ( czemu aż za miesiąc? ;):mad: )[/quote] Nie wiem dokładnie czemu, w każdym bądź razie pani mówi że dopiero po wakacjach. Narazie czekamy na wizytę przedadpcyjną. Oby było wszystko dobrze.
  8. [IMG]http://images44.fotosik.pl/153/16ae255a20fc985a.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1446/uno3.jpg[/IMG] Nasz kochany gwaiazdor niestety nadal szuka domku
  9. [IMG]http://afn.pl/forum/files/thumbs/t_bolerko_557.jpg[/IMG] Taki piękny psiak z niego, a on nadal w schronisku :shake:
  10. Niestety Bester nadal w schronisku :shake:
  11. [IMG]http://images48.fotosik.pl/154/841735998008b7c5med.jpg[/IMG]
  12. no, nareszcie wróciłam na forum :diabloti: koniecznie trzymjacie kciuki za naszego czupurka... być moze za miesiąc sunia bedzie u siebie w domku :) ale narazie ciiii.... ;)
  13. [IMG]http://images39.fotosik.pl/117/02125da7ee6d3a56med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/121/f49384d3c2356a03med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/119/d3b5c0e40879f560med.jpg[/IMG] U Betinki bez zmian, a domu ani widu ani słychu. Sunia uwielbia sobotnie spacery, a w szczególności kiełbasę i kąpiele w jeziorku :)
  14. [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6914/dscf6062.jpg[/IMG] przypominamy sie ;)
  15. [quote name='iwop']Donoszę, że moja mama poznała dzisiaj Rumbę :) Rumba przyjechała z pańciaą na bazarek na zakupy warzywno-mięsne. Mama stwierdziła, że Rumba jest śliczna i w ogóle... Potem pańcia z Rumbą odwiozły moją mamę do domu:p Lola została uratowana... Chociaż wiem, że to jesj ostatni rok. Obiecuje na 100 proc zdjecia Rumby wzrobie w przyszłym tygodniu, bo teraz mam sterylkę kotów.[/quote] Bardzo sie ciesze, ze z Lola już jest lepiej. I oczywiście, ze Rumbusia tez :)
  16. [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/8eb90e6a32feabcd.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/134/e83c51af28e1988f.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/130/e17cc0ee884c8fb5.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/134/65d3e1087ed788cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/130/d0c0b7f630cb31ca.jpg[/IMG] mała sesja zdjęciowa ;)
  17. [IMG]http://images40.fotosik.pl/115/0544c743339e616cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/115/6e8da46e6126ad61med.jpg[/IMG] Bońkowe foteczki :)
  18. Tak kochani, wasze wpłaty dotarły: MASZABERLA + KRIS79 - 40zł MIMIŚ - 20 zł dziekujemy :) Arielek jest już zdrowy. Łupież i te zmiany skórne ustąpiły. Kąpiele i czuła opieka zrobiły swoje ;)
  19. [quote name='Ada-jeje']Lidka co masz na mysli " u nas nie ma takich mozliwosci" schronisko :crazyeye: czy tez brak hoteliku?[/quote] Mówie o hoteliku. Najbliższy jest chyba w Elblągu ale i tak brak funduszy na takie przedsiewzięcia.
  20. [quote name='KWL']Owczarki kaukaskie [U]nie są psami agresywnymi ![/U] wzorzec rasy mówi o samodzielnie pracującym psie który podejmuje według własnej oceny sytuacji odpowiednie środki w celu pozbycia się intruza z własnego terenu. Czyli jeśli intruz nie zrozumie że jest bacznie obserwowany i stanowi oczywisty przedmiot zainteresowania psa po drugiej stronie płotu, to przekraczając płot z własnej głupoty naraża się na odpowiednie potraktowanie...Bardzo jest to zresztą bliskie amerykańskiej definicji prawnej obrony własnego domu :evil_lol: Poza własnym terenem kaukazy są psami mocno obojętnym w stosunku do ludzi i zwierząt ( poza przypadkiem oczywistej zaczepki :diabloti: )[/quote] Nie znam tak dobrze tej rasy wiec nie bede sie kłócić ;) Na pewno boks z dala od zgiełku i praca z psem to jedyna szansa dla naszego kaukaza, ale u nas nie ma takich możliwości :shake:
×
×
  • Create New...