[quote name='cytrynka10']no tak wiec zdjecia Klary na spacerze w sobote przepraszam ze tak pózno ale nie działał program do przeróbki zdjec[/quote]
fajnie, ze wstawiłas focie
chyba program jednak nadal nie działa skoro kogoś (nie powiem kogo) widać na jednej fotce :eviltong:
a Klara jest cudna :)