tu tez dawno nikt nie był :mad:
[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/608/dscf1291jp0.jpg[/IMG]
[IMG]http://img382.imageshack.us/img382/3618/dscf1304jk3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img107.imageshack.us/img107/9210/spacerekiwiewira377resibw1.jpg[/IMG]
Kate chodzi teraz z nami na spacerki
[IMG]http://images26.fotosik.pl/219/4efefe004492d4a3.jpg[/IMG]
[IMG]http://images34.fotosik.pl/271/f77a9a0816d754e6med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images31.fotosik.pl/282/8b1dcf39029f47ffmed.jpg[/IMG]
Neli nadal w schronisku :shake:
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/694/dscf1312hd9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img187.imageshack.us/img187/7599/dscf1310ni4.jpg[/IMG]
do Larysy dawno nikt nie zaglądał... wstyd :mad:
sunia od jakiegoś czasu wychodzi z nami na spacerki :)
[IMG]http://img237.imageshack.us/img237/7034/dscf1802qe8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9523/dscf1801yi1.jpg[/IMG]
[IMG]http://images27.fotosik.pl/227/54e91e34acbe1fb0med.jpg[/IMG]
mój kochany Rysio :loveu:
wiecie, tak ostatnio porównałam spacery z Rychem z przed roku i teraz... to nie ten sam pies... teraz sobotnie przechadzki to nic w porównaniu do tego, co było kiedyś ;)