[quote name='Marysia&Pysia']
Macie jakies nowe fiśkowo-wrocławskie:loveu: foty ??[/quote]
niestety... pogoda jest u nas beznadziejna :-( wszędzie ogromne kałuze i resztki śniegu :shake: więc na nowe zdjęcia się nie zapowiada
może jakieś w miare zdjęcia przywioze w niedziele z wystawy głogowskiej bo na trening sobotni ( jeśli w ogólne się odbędzie ...) aparatu na bank nie wezme... :shake:
[SIZE=1]tz. coś tam staego moge wygrzebać ale nie wiem czy jest sens się cofać...[/SIZE]
[quote name='Dynamique']A u mnie po śniegu i wszędzie stoi woda na trawnikach ! :angryy::angryy::angryy:
Zmagania Borderomaniako-frisbiaków :angryy::angryy::angryy: Ja chcer na frisbee bez wzgledu na to ile mam gorączki tylko niech tej wody nie będzie :shake::shake::shake:[/quote]
u mnie teraz to samo... wszędzie stoi woda :shake:
a pies nie łapał frisbee od 3 tyg i chyba szybko sobie nie połapie patrząc przez okno... :shake:
[quote name='olekg89']Troche futra zgubiła czy mi się zdaje?:cool3:[/quote]
trochę DUŻO :lol:
ale powoli wracamy do poprzedniego stanu hehe ;)
[quote name='Rottie']A u mnie jeszcze jest śnieg :angryy: (topi się już, wreszcie! :cool3: nie lubię zimy :lol:).[/quote]
u mnie za oknem coś białego lezy na trawniku ale do okoła kałuze i błoto :shake:
ja chce już wiosne! :lol:
[quote name='Dynamique']
A Fiśka jak wysoko skacze :-o:-o:-o
czasami jej się zdaza :lol:
zaległe zdjęcia ;)
robione jakies 2 tyg temu kiedy jeszcze był śnieg, a nie błoto :shake: