[quote name='ciapuś']quasimodo przyznaję się :oops:,zupełnie zapomniałam o tym psie ,ale już się poprawiłam:lol:
oto wątek SPOKA(bo chyba o tego psa Ci chodziło)
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=104755[/URL][/quote]
Podnosząc na sama górę Suna, dziękujemy bardzo za wątek dla emeryta - to oczywiście o niego chodziło!!!