[CENTER][COLOR=RoyalBlue][B]:tree1:[/B][/COLOR][COLOR=RoyalBlue][B]Serdeczne życzenia uśmiechu i słońca. Śniegu białego po pas.
Pierwszej gwiazdki jasnej jak ta nad Betlejem.
Pokoju życzliwego w płatka łamaniu...
Życzeń co spełniać się będą.
Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok
przez cały nadchodzący nowy rok...2009
Tego gorąco życzą kochanym cioteczkom (i wujkom) z dogo.
Abra Pako i Pańciostwo
[/B][/COLOR][COLOR=RoyalBlue][B]:calus:[/B][/COLOR][COLOR=RoyalBlue]
[/COLOR]
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7253/1006986nxf1.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://g.imageshack.us/img258/1006986nxf1.jpg/1/"][IMG]http://img258.imageshack.us/img258/1006986nxf1.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL][/CENTER]