-
Posts
11465 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by diana79
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka103']Tak mi szkoda Uszatka...chudzinka z niego okropna... Stałych deklaracji mam już bardzo dużo (jak każdy), więc wiele dać nie mogę :( Z mojej strony 5 zł (stałej) i poproszę dane do przelewu[/QUOTE] bardzo dziekuję :) każda złotówka dla niego jest na wagę złota :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewa gonzales']Monisiu sciskam ogromnie za Uszatenka[IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG][IMG]http://supergify.pl/images/stories/yrafy/jee/1110.gif[/IMG]ja dzis bede sie widziala z Martika i podam 10 zlociszkow narazie dla serdunka cudnego:modla:Martika ma internetowe konto wiec przeleje szybciutenko, bo ja czasem zanim dojde gdziekolwiek...... sciskam, niechaj sie uda wszystko:modla::modla:[/QUOTE] Ewuniu bardzo Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
diana79 replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
sorki za offa ale szukam pomocy dla staruszka Uszatka który może nie przeżyć zimy w schronie :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238306-zbieramy-deklaracje-na-uratowanie-staruszka-Uszatka-kt%C3%B3ry-nie-prze%C5%BCyje-w-schronie[/url] -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']ja juz dostałam konto - deklaracja przelana :)[/QUOTE] dziekuję :) mam już pierwszą wpłatę 10zł od bela51 dziękuję :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
na pierwszej stronie w poście nr 4 wstawiłam obecne deklaracje miesięczne i jednorazowe z dogo i z fb i tam będę podawać wszystkie rozliczenia zaraz powysyłam konto, jak ktoś nie dostanie to proszę o info :) -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='paula_t'] Dobrze by było Dżekusia ogłosić jak najszybciej, napisać taki łapiący za serce tekst, bo po pojawieniu się ogłoszeń Węgielka było 5 ofert domków i ludzie wciąż dzwonili (:placz:)...[/QUOTE] [B]może ktoś napisać taki łapiący za serce tekst do ogłoszeń? [/B] ja nie mam wcale głowy do tekstów a tekst na pewno by pomógł Dżekusia ogłosiłam na kilkunastu portalach z tekstem jaki jest na pierwszej + Danusia mu zafundowała 90 ogłoszeń z bazarku CatAngel i już sie pojawiły ale na razie był tylko 1 tel. od Pani która myślała że to jej zagubiony pies który uciekł tydzień temu a Dżeki jest w schronie już od 18 grudnia -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
też mam nadzieję że on szybko powinien znaleźć domek bo jest młody i malutki ale w takim jak jest stanie to ludzie będą się bać :( jemy najlepiej dt by się przydało od razu które go podkarmi i podleczy jego psychikę -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
Danusia w sobotę idzie do schronu i porobi mu nowe fotki bo ostatnio nie dała rady ale się boi czy on jeszcze będzie żył :( -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
napisałam właśnie do Lili :) dziękuję bardzo za rady i wsparcie musimy go uratować Danusia która zajmuje się jego adopcją (ja tylko zrobiłam wątek na dogo na jej prośbę bo jej nie ma na dogo jest tylko na fb) wypatrzyła go w Chorzowie i ratuje też drugiego psa z tego schronu staruszka Uszatka [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/238306-zbieramy-deklaracje-na-uratowanie-staruszka-Uszatka-który-nie-przeżyje-w-schronie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238306-zbieramy-deklaracje-na-uratowanie-staruszka-Uszatka-który-nie-przeżyje-w-schronie ja nie wiem czy w razie płatnego DT damy radę zebrac deklaracje na 2 psy :( [/URL] -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
może się DT wycofał i usunął swój wpis -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='yolanovi']wiadomo już coś w spr. tego DT dla Uszatka?[/QUOTE] jeszcze nie wiem, jak się tylko dowiem to dam znać [quote name='Ada-Vebby']Dorzucę bidulkowi 20zl[/QUOTE] bardzo dziękuję :) a to jest stała deklaracja czy jednorazowa? -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
widzę że nie podałam linku do fb [url]https://www.facebook.com/events/109528182557378/[/url] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
diana79 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
jak jest ogłaszany na Lublin to się nie dziwię że nie ma tel. w tym rejonie są chyba najmniejsze adopcje w całej Polsce... najlepiej ogłaszać na Warszawę, transport zawsze się znajdzie w razie czego ;) a szanse będzie miał o wiele większe -
malutki zagłodzony Dżekuś już uratowany znalazł DS!
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
a która to jest osoba, do kogo można się zwrócić z zapytaniem? -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
obecne deklaracja z dogo i fb :) z dogo 10zł/mc yolanovi 10zł/mc bela51 30zł/mc Dancik z fb 30zł/mc Karolina S. 20zł/mc Beata E. 50zł/mc Danusia L. razem 150zł miesięcznie :) jednorazowa: 10zł Asia K. z fb 20zl Ada-Vebby -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='piescofajnyjest']uda sie:) jak sie ma nie udac z takimi uszami???;):eviltong:[/QUOTE] tak to jest argument :) już mamy więcej niż 100zł zaraz podliczę razem z deklaracjami z fb :) -
[quote name='handzia']Dzięki Diana. Tak one wszystkie jeszcze do adopcji. Przy każdym jest napisane, ile mają lat i cóż więcej, to co w poprzednich ogłoszeniach, krótko. info pod danym nr tel i już. 781 761 338. Najlepiej na Warszawę, niedługo prawdopodobnie pojadę to będę mogla zawieźć. Tylko jeszcze wstrzymaj się ze dwa dni, bo muszę coś ustalić.[/QUOTE] ok to daj mi znać, nie dawają mi spokoju te psiaki, oby wszystkie znalazły fajne domy jak te powyżej :)
-
[quote name='handzia']Przepiękne zdjęcia, aż się cieplej na sercu robi :) Szkoda tylko, że tyle jeszcze biedaków zostało u faceta.[/QUOTE] a czy psy ostatnio dodane z tej strony [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231103-Psiaki-z-podzamojskiej-wsi-nadal-potrzebuj%C4%85-naszej-pomocy-prosimy-o-og%C5%82oszenia%21/page62[/url] nadal są wszystkie do adopcji? mogę je poogłaszać bo mam wolne pakiety bazarkowe tylko co o nich napisać?
-
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
na fb są tez już 2 miesięczne deklaracje po 20 i 30zl :) jutro wszystko ogarnę i wstawię na pierwszą stronę, musi się udać! -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
dziękuję za obecnośc na wątku :) ja sama niestety nie mogę pomóc finansowo bo za chwilę sama będę potrzebować pomocy ... -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
zbieram miesięczne i oczywiście jednorazowe deklaracje aby jak ajszybciej go stamtąd wyciągnąć jestem bardzo wdzięczna za każda pomoc, za obecność na wątku, za rozsyłanie itd :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
ok to zbieramy deklaracje :) bo bez tego to go nie wyciągniemy ale konto będę może podawać dopiero jak już będzie wszystko ustalone i jak wyjdzie ze schronu ok? albo od razu mogę podawać bo i tak kasa jest potrzebna na już na weta, transport itd -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Kochani, a kto jest osoba decyzyjna w sprawach Uszatka ? Czy dt lub hotel juz zalatwiony ? Czy mamy pomoc w poszukiwaniach ? Czy czekacie na zebranie deklaracji ?[/QUOTE] przed chwilą rozmawiałam z Danusią i tak: osoba decyzyjna to Danusia Lukosz jej dane kontaktowe są na pierwszej stronie, nie ma jej jeszcze na dogo jest tylko na fb DT jest w trakcie załatwiania na razie Danusia ma trzy opcje 1. DT z Chorzowa - propozycja z fb w trakcie ustalania szczegółów bo nie wiadomo do końca czy jest całkiem bezpłatny czy tylko za karmę i leczenie, i na jaki termin, wieczorem ma być rozmowa kolejna 2. drugi DT jest z Katowic z fundacji Nadir za 250zł jest wolne miejsce bezterminowo tylko trzeba by zebrać wczesniej deklracje 3. trzeci Dt z Zielonki pod Warszawą ale warunek aby psy się dogadały z rezydentem czego nie możemy zagwarantować ale w ostateczności załatwi się jakoś transport i będziemy próbować deklaracje chyba będzie trzeba już zbierać bo nawet jak uda się załatwić BDT o trzeba mieć pieniądze na utrzymanie i leczenie bo bez tego to nikt go nie weźmie Danusia deklaruje 50zł miesięcznie więc na razie mamy 100zł miesięcznie dla Uszatka :) -
Uszatek już w DS robi furorę swoimi wielkimi uszami :)
diana79 replied to diana79's topic in Już w nowym domu
ja też licze że to narośl i nic groźnego