Musze trochę fot porobić, na razie mam taką obróbeczkę a tak właściwie to dwie;)
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/2152/timon1an5.jpg[/IMG]
[IMG]http://img159.imageshack.us/img159/1502/rozmazey5.png[/IMG]
Obiecuję że niedługo będzie więcej:p
Oj, podniósł, bo przecież tam był briard, który jak machał ogonem to timon dostawał po pysku:p
Zresztą przez 1 h zachowywał się jak dzik ale potem oprzytomniał.
Dzięki za fotkę:)
[quote name='Dalmatynkaa']Tak szybko pędzi, że aparatem dogonić go nie można :lol:[/quote]
Dokładnie a może i jeszcze szybciej:)
Pewnego dnia tak właśnie biegł, patrzył się do tyłu i szczekał jeszcze na coś innego a wkońcu wpadł w ogrodzenie:P:lol::-D:shiny::smile::huh:
Dzisiaj jedna ale obiecuję że niedługo będzie dużo
A co do naszych rywali to KOSTEK z Puli Szczęścia dostał na światówce doskonałą:)Ładny z neigo psiak widziałam fotkę:)
Oto mój wariat;P
[quote name='Dalmatynkaa']3mam za was kciuki, bo to bardzo groźna konkurencja. Ten piesek zacytowany u góry na wystawie światowej uzyskał tytuł ''najlepsze szczenię'' .
[/quote]
No to pięknie:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:
No to będziemy mieć trudnego rywala.:crazyeye::crazyeye:
[quote name='Dalmatynkaa']A może tak pare nowych foteczek na umilenie dnia ? :roll:[/quote]
Juz daję:razz:Dziś tylko dwie:oops: Niedługo musze zrobić nowe bo te to jeszcze z grudnia.
O właśnie mi sie cos przypomniało.Dalmatynkaa pytała, z kim bedę rywalzować. Już wiem:p
KOSTEK z Puli Szczęścia
ODYSSEY Picasso
Imienia suczki nie pamiętam.
Obiecane foty:
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a349d428baefb299][IMG]http://images14.fotosik.pl/73/a349d428baefb299m.jpg[/IMG][/URL]
Taka ładna a dopiero dzisiaj znalazłam:p
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e3f086310885878e][IMG]http://images14.fotosik.pl/73/e3f086310885878em.jpg[/IMG][/URL]
A tu był baardzo śpiący:p
Musisz postawić pieska tak, żeby stał bez ruchu np.5 sekund i dajesz nagrodę.
później 10, 15, 20 i tak stopniowo.
Ale też to zależy jak napisała KAŚKA od rasy. Inaczej sie wystawia ON a inaczej goldeny.
Timoncio już robi coraz większe postępy.
Stał dziś: 1 próba 1min40s, później 2 min 26 s.:crazyeye::multi:
Jeszcze tylko zęby,kąpiel i to wszystko, potwierdzenie i idziewa!:evil_lol::p:eviltong::razz: