-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Sabina02 replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']nie potrzebnie skasowałaś, bo i tak jest zdiecie w cytacie innnej osoby ;)[/quote] No tak, ale obiecalam ze skasuje, wiec musialam dotrzymac slowa...:p -
Maleńki Dyzio jest już szczęśliwy przekroczył TM
Sabina02 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Piesek ma na imie Dyzio...Wszystkie inne to pieszczotliwe ksywki wymyslane przez nasze cioteczki z milosci do Dyzia...:loveu: -
Mocno kibicuje Alduni!!!! Poprosze Pana Boga o szanse dla niej.... Wszystki psiaki w schronie sa nieszczesliwe - to jest pewne, ale sadze jednak ze Collie ma wieksze sznase na adopcje, niz takia ginaca w tlumie (choc sliczna) kundeleczka jak Aldunia. Rasowe psy ida najszybciej....a takie niepozorne kundelki musza dlugo czekac, a czasem nigdy sie nie doczekaja...:-( :-( :-(. Miejmy nadzieje ze to nie spotka Aldy....
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Tak w sumie to mysle czy nie dodac w ogloszeniach ze sunia sie powoli oswaja z ludzimi i ze smycza, bo to ze sie tak tego boi moze przerazac niektorych...Co o tym sadzicie? -
[FONT=Arial]Ula18,[/FONT] [FONT=Arial]Znalazlam tu na forum liste wetow w Rzeszowie, ale nie wiem ktorzy zajmuja sie leczeniem oczow...[/FONT] [COLOR=black][FONT=Arial][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Jamnik" Lecznica dla Zwierząt Beata Sochacka ul. Bulwarowa 5[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178540500"][COLOR=#000099]017 854 05 00[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Agamat" S.C. Lecznica dla Zwierząt ul. Szopena 9[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178534578"][COLOR=#000099]017 853 45 78[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Agamat" S.C. Lecznica dla Zwierząt ul. Pelczara 6[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178572462"][COLOR=#000099]017 857 24 62[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Azor" Lecznica dla Zwierząt ul. Pułaskiego 9[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178529183"][COLOR=#000099]017 852 91 83[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Domiszewski Janusz Usługi Weterynaryjne ul. Zimowit 2 /5[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178574440"][COLOR=#000099]017 857 44 40[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Gutowska Marta Lekarz Weterynarii ul. Kamińskiego 3[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178534133"][COLOR=#000099]017 853 41 33[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Halkiew Adam Usługi Weterynaryjne ul. Warszawska 15[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178521151"][COLOR=#000099]017 852 11 51[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Labrador" Lecznica dla Zwierząt ul. Staszica 15 a[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178549990"][COLOR=#000099]017 854 99 90[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Med-Wed" Lecznica dla Zwierząt ul. Iranka-Osmeckiego 8[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178636425"][COLOR=#000099]017 863 64 25[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Panda" Przychodnia Weterynaryjna ul. Ofiar Katynia 7[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178636548"][COLOR=#000099]017 863 65 48[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Pantera" Lecznica dla Zwierząt ul. Lubelska 13 a[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178611285"][COLOR=#000099]017 861 12 85[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Ratośniówki" Magdalena Moskwa-Michno ul. Targowa 10[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48501455608"][COLOR=#000099]0501455608[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]"Res-Vet" Centrum Weterynaryjne ul. Bohaterów 3[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178730111"][COLOR=#000099]017 873 01 11[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]Sowa Hanna Lecznica dla Zwierząt ul. Batorego 7 /1[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Arial]tel. [URL="callto:+48178528132"][COLOR=#000099]017 852 81 32[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
-
No i...przykro mi za zamieszanie :oops: ...ale kuzyn rozmawial z ta Pania, i ona koniecznie chce szczeniaka. Ta kobieta ma ponoc znajoma, ktora przygarnela psa po smierci jego pierwszego wlasciciela i ten pies nie jadl i nie pil z tesknoty i po miesiacu zdechl. Ona sie boi ze to samo stanie sie Norusiowi. Przepraszam jesli wzbudzilam nadzieje, lub niepokoj ze piesek mialby leciec tak daleko:oops: . Zycze Norusiowi cudownego domku, niedaleko Dorotki, zeby mogla go dogladac, bo widze jak zalezy jej na tym piesku...:lol:
-
Bardzo prosze sie nie denerwowac...to jeszcze nic pewnego. Jeszcze ta Pani o niczym nie wie. Wiem tyle, ze bardzo kocha psy i niedawno odszedl jej Pekinczyk (umarl bo byl juz bardzo stary). Ta Pani chce nowego Pekinczyka, ale nie wiem czy wezmie pod uwage psa starszego...Wiem takze ze brala pod uwage kupno psa w Polsce, wiec chyba to nie bylby akurat problem...Jutro mam dzwonic do kuzyna, bo obiecal ze pogada z ta Pania...Jak tylko cos wiecej bede wiedziec to dam znac...:lol:
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Wiedzialam ze te fotki zrobia swoje! Ogladalnosc Speranzy na Allegro niesamowicie wzrosla, no i mamy pierwszego obserwatora! -
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Sabina02 replied to Folen's topic in Już w nowym domu
No zesz jasna.....!!!!!!!!!!! O malo co z krzesla nie spadlam!!!!!!!!! Na tym forum to mozna bzika dostac z tych wachan emocji. Raz sie wyje z zalu, za chwile znowu ze szczescia.... No i znowu klawiatura mokra!!!!!!! Ale takie łezki to Sabincia uwielbia!!!!!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: -
Maltańczyki (prosimy zakladac oddzielne tematy!)!
Sabina02 replied to Ewelinaa's topic in Maltańczyk
[quote name='AnnaM']no i co ze bida.. widać ze mocno zaniedbana, troche czułości, pełna micha i porządna kąpiel zrobiła by z niego bóstwo..[/quote] Skasowalam ten post z fotka tego pieska w schronisku...Teraz jakby ktos czytal ten watek to by pomyslal ze to co AnnaM napisala to tyczy sie jej Maltanczyka...Zobaczcie....:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Ah Bafik! Co za cudo!!!!!!!!!!!!
-
Ja sama jestem w USA (wiec dogladalabym pieska), wiec jesli by ktos mogl zadzwonic i zapytac to bylabym wdzieczna...
-
[quote name='Ulka18'] Poczekajmy na zdjecia. W sprawie Bellissimy pisalam do chetnej Pani, ze musze sprawdzic. Mialam sprawdzic zachowanie suni, chodzenie na smyczy, itp. A tutaj Pani przyjezdza nie czekajac na moja odpowiedz. Trudno jest kontrolowac 520 psow, widocznie pracownik wydajac sunie nie poinformowal o tym pana kierownika. Stad cale zamieszanie. Ja na moich aukcjach umieszcze zapis : "przed przyjazdem prosze o kontakt ze schroniskiem w celu sprawdzenia, czy pies nadal oczekuje na adopcje. Mogl znalezc dom w czasie trwania aukcji". Tak, tak...Ja tez to dopisze w moich aukcjach, bo bez sensu jest wystawiac ogloszenia, ktore donikad nie prowadza...
-
Mojego kuzyna znajoma wlasnie stracila swojego staruszka Pekinczyka... Chce kupic/zaadoptowac nowego. Wydrukowalam kuzynowi ten post zeby jej pokazal. Kuzyn mowil ze jej Pekinczyk byl prawie identyczny jak ten, wiec moze zlapie ja za serducho. Nie wiem co z tego wyniknie, szczegolnie ze psiak nie jest mlody. Oh! I wazna rzecz, ta Pani mieszka w USA i ma leciec do Polski w przyszlym tygodniu na jakis pogrzeb...Z tego co wiem to rozwazala kupno psiaka w Polsce i zabranie go do USA. Czy to wchodzi w rachube z Norusiem? Chodzi mi o jego stan zdrowia i preferencje obecnej wlascicielki, bo jesli chodzi o formalnosci to jest duzo latwiej niz np przelot do innego kraju Unii Europejskiej. Nie ma w USA kwarantanny, nie potrzebny jest ani mikrochip, ani paszport, ani tatuaz. Jedyny wymog to kziazeczka zdrowia i szczepienie przeciw wsciekliznie... PS. Podczas pobytu w Polsce Pani bedzie przebywac w okolicach Warszawy...
-
Speranza bez łapy - strach, cierpienie i nadzieja.MA WRESZCIE DOM!
Sabina02 replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Macie rację . Ona jest śliczna a fotki doskonale to pokazują. Trzeba fotki pozmieniać. Czy był zmieniany tekst do ogłoszeń? Ja w swoich ogłoszeniach zdjęcia zmieniam, ale chętnie dopisałabym coś jeszcze o niej. Jak radzi sobie z chodzeniem i co nowego w zachowaniu. Nie śledzę wątku dokładnie.[/quote] Nie, nic nie dopisywalam...ale przeciez te nowe fotki mowia same za siebie!:loveu: