-
Posts
9458 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sabina02
-
[quote name='beataczl']laski nie robi,od innych taka sama stawka ;) tylko grzecznie zapytalam co sie stalo bo dzwonilas i sie martwisz...[/QUOTE] Ja mu dalam 100 zl, bo sadzilam ze 70 zl to za malo. Ja mialam inna oferte transportu za 660 zl, bo tamta osoba miala jechac ta trasa specjalnie dla Neli, wiec to co Pan Andrzej bierze w porownaniu do tamtej oferty to nic. :) Ja sie nie martwie, bo Ayame do niego zadzwonila i wszysko jest ok, tylko bylam zaskoczona jak sie o tym dowiedzialam. :)
-
[quote name='beataczl']no to teraz jestem i ja w szoku... mogl chociaz napisac na mailu albo zadzwonic.. ja zaraz napisze na forum do Niego[/QUOTE] Nie, moze nie... nie chce robic zadymy. Wzial mi ją przeciez za grosze...
-
[quote name='beataczl']dlaczego juz dzis?[/QUOTE] Wlasnie nie wiem... mial zabrac ją jutro. Ja zadzwonilam dzisiaj do schronu zeby poprosic zeby dali Neli adresowke, a Pani kierownik powiedziala mi ze Pan juz Nelę zabral o ok. 15-stej. Zjawil sie znienacka, nikt sie nie spodziewal. Ja bynajmniej nie mam nic przeciwko, ale bylam troche zaskoczona.
-
[quote name='Ayame Nishijima']Dobra dobra... Jeszcze do mnie nawet nie dotarła, więc mi nie cukruj ;) Jak zasłużę, to będe przyjmować pochwały.[/QUOTE] Pochwał nigdy za duzo. ;) PS. Siedze dzis jak na szpilkach... :nerwy:
-
[quote name='Ayame Nishijima']Rozmawiałam z panem, który przywiezie Nelę. Umówilismy sie na środę, pojade po Nelę do Andrychowa. Jak już będzie u mnie, to może się Sabina będzie mniej denerwować :) Odbiór Neli zaplanowałam około 18. Musze przygotowac w pracy wszystko na sobotę, (a trochę tego jest), wrócic do domu, zabrać Kaori na spacer a później jeszcze dojechac do Andrychowa... No a później wrócić z Nelą do domu. Zanim ją wezme do domu, planuję wspólny spacer, z zapoznaniem na neutralnym gruncie, żeby Neli nie przytłoczyło nowe miejsce i Kaori. Tak więc relacja będzie późno, czekajcie cierpliwie :) Czwartek i pątek biorę wolne, żeby kontrolować relacje w domu i ew. uczyć Nelę czystości. Nie spodziewam się kloptów. Jednak wolę być na maiejscu, na wypadek, gdyby Nela nabrała skłonności samobójczych ;) W sobotę pałeczkę przejmie mój chłopak, a ja pojadę popracować. Tyle planów, a teraz zobaczymy co się wysypie :evil_lol:[/QUOTE] Dziekuje Ci slicznie za to co robisz dla mnie i dla Neluni! Jestes niesamowita osoba! :loveu:
-
BUNIA pojechała do DS w Poznaniu! Powodzenia maleńka!!! :)
Sabina02 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Sabino, teraz prowadzę bazarki jeszcze, jak się skończą to coś wymyślę dla buni, jeśli ktos ma jakieś fanty na zbyciu, to bardzo proszę o kontakt... jakbym zapomniała, walić pw . . .:evil_lol: a zdjęcia rzeczy na maila poproszę . .[/QUOTE] Ja nie mam zadych fantow, ale moze inne cioteczki cos maja? Slicznie Ci dziekuje! :) -
[B]Od dzisiaj Kulka to Nela. :)[/B] Nela jest juz w drodze do DT. :)
-
[quote name='Agula99']No to się dobijać do pana!! A telefonów nie ma?? Zabezpieczcie psinkę, bo różne nieszczęścia chodzą, szkoda by było suni ...:shake:[/QUOTE] W poniedzialek zadzwonie do kierowniczki schroniska i poprosze ja zeby z Panem w tej sprawie porozmawiala podczas odbioru Kulki. Poprosze ja rowniez zeby zalatwila jakas adresowke dla Kulki.
-
[quote name='beataczl']az dwa? myslalam ,ze dojada wieczrem i nastepnego dnia pojada do Krakowa. nie wiem,czy ma takie doswiadczenie ..wiem tylko,ze ma swojego pieska. ale szelki i dodatkowa obrozke moze trzeba dac na droge i adresatke w razie czego bo na spacerki napewno bedzie Ja zabieral na miejscu. na trasie bym wogole Ja nie puszczala,moze uczul Pana Andrzeja na to. Pudlisia jechala z Chojnic do Katowic to troche piszczala na poczatku a potem cala droge przespala nawet nie nabrudzila ale dalam Jej kontenerek na droge do ds. to tez duzo km bylo...[/QUOTE] Tak, ma zawiesc Kulke do Ayame dopiero w czwartek, bo wtedy dopiero bedzie w Krakowie (mieszka 70 km od Krakowa). Wlasnie Kulka niestety nie ma adresowki ani dodatkowej obrozy. Kupilam jej tylko szelki i smycz. Prosilam Pana Andrzeja e-mailowo zeby mocno zapinal szelki i nie dopuscil do sytuacji gdzie moglaby uciec, ale nie wiem czy przeczytal ten e-mail, bo mi na niego nie odpisal. :sad:
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
Sabina02 replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Jak sie znajdzie PDT lub dobry hotelik, to ja deklaruje 15 zl miesiecznie dla Klusi. -
[quote name='beataczl']moze przespi/ oby.. :)[/QUOTE] Mam nadzieje ze przespi i ze obejdzie sie bez ekscesow. :) Oby tylko nie zwiala, bo bedzie u Pana Andrzeja przez dwa dni, a nie wiem jakie On ma doswiadczenie z psami schroniskowymi.
-
AISHA - mała, słodka 7 letnia sunia MA DOM! :)
Sabina02 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Aisha wczoraj pojechala do nowego domku w Poznaniu! :multi: Jest to dom z ogrodkiem u fajnej, prozwierzecej Pani. :) Aisha zostala wypatrzona na Gumtree. :) Pierwsze chwile w nowym domku. Mala jest jeszcze zestresowana nowa sytuacja, ale bedzie dobrze. :) [IMG]https://scontent-a-lga.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/s403x403/1800186_420938091384860_1885954952_n.jpg[/IMG] -
To czekamy do wtorku. :) Troche sie denerwuje jak zniesie tak dluga podroz.
-
[quote name='Ayame Nishijima'] Dzięki Sabino :) Czekam wciąz na listę ogłoszeń od kogoś, kto się nimi zajmuje, ale strzelimy też własne. Jak na razie wiem, że mamy miec wyróżnione ogloszonko na tablicy, więc tablicę omiajmy. Ale gdzie indziej dajemy :)[/QUOTE] Ja zamowie mu pakiet 50 ogloszen. Tekst fajny mozna napisac, a jak nie to moge cos pokombinowac z tym tekstem w pierwszym poscie. Potrzebuje jednak dane kontaktowe do ogloszen. :)
-
[quote name='elik']Kochana Ayame, pracuj, pracuj, a garb Ci ... :evil_lol: Żartuję oczywizda :) A w kwestii ogłoszeń to Vigo bardzo ich potrzebuje. Czy może liczyć na Waszą pomoc w robieniu ogłoszeń ? Plissss[/QUOTE] Ja mogę mu zamówić pakiet ogłoszeń. :)
-
BUNIA pojechała do DS w Poznaniu! Powodzenia maleńka!!! :)
Sabina02 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[B]Doda_[/B], Bunia ma komplet deklaracji, ale zawsze przyjemiemy pieniazki na Bunie, bo Bambino bierze tak malo za DT, ze na ekstra wydatki pownnismy oplacac dodatkowo. Jesli chcesz zrobic dla niej bazarek, to byloby super, dziekuje! :) [B] Bambino[/B], dziekuje za tak obszerna relacje. Widze ze Bunia to mala zadziora... Oby jej to nie utrudnilo znalezienia domu. :roll: Czy kontaktowal sie ktokolwiek w sprawie jej adopcji? Bardzo sie obawiam ze Bunia straci wzrok w tym drugim oku. Czy masz gdzies w poblizu specjaliste, ktory moglby zbadac jej to oko dokladniej? Jak dla mnie, to ja nie potrzebuje fotek paragonow, ale ja nie jestem jedyna osoba ktora wyslala pieniazki na weta, wiec jakby Ci sie udalo wkleic te paragony to by bylo super. :) Wydatki na weta wpisalam do drugiego postu. -
BUNIA pojechała do DS w Poznaniu! Powodzenia maleńka!!! :)
Sabina02 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Bunia jest na platnym tymczasie ?[/QUOTE] Tak, na takim minimalnie platnym. :) -
[quote name='elik']Daleka jestem od wzniecania kłótni. Napisałam wyraźnie, że masz prawo do takiej decyzji i nie krytykowałam tego. Napisałam jedynie z czego wywodzi się taka, a nie inna kwota.[/QUOTE] Gdy pytalas czy mam lepsze lokum dla Vigo wydawalo mi sie pisalas to sarkastycznie, ale tak wlasnie jest z jezykiem pisanym ze mozna go odczytac inaczej niz autor chcial napisac. ;) Tak dla klaryfikacji, ja nie chce uczestniczyc w klotniach o ten hotel i nie watpie w to ze Vigo ma w nim lepiej niz mial w Olkuszu. Natomiast dla mnie (podkreslam dla mnie) hotel musi miec wyzsze standardy zebym za niego placila. W przeciwnym razie niektore hotele beda szly po najmniejszej linii oporu zeby tylko zarobic (i nie mowie to o Angeli, bo widzialam jak pisalyscie ze Ona sie starala o zadaszenia).
-
[quote name='elik'] Twoje pieniądze i masz prawo do takiej decyzji. A może masz propozycję lepszego lokum dla Vigo ? Chciałabym jednak zauważyć, że 12,00 zł/dobę w hoteliku, który jest prowadzony oficjalnie tzn. jako działalność gospodarcza, a co za tym idzie ma obowiązek odprowadzać podatki, składki ZUS itp. to wcale nie wygórowana kwota. Znany hotelik, polecany przez wielu dogomaniaków także za miejsce w boksie liczy również 12 zł/dobę i nikt nie kwestionuje tej ceny. Mało tego, na miejsce trzeba czekać, bo są kolejki. O zadaszeniu Angelika myśli od ubiegłego roku, ale władze gminy robią problemy z powodu tak dużej powierzchni. Angelika nie poddaje się, szuka wyjścia z sytuacji. Może ktoś wie, poradzi coś, jak można byłoby załatwić zezwolenie na wykonanie zadaszenia kojców ?[/QUOTE] Nie moja intencja jest sie klucic czy krytykowac ten hotel, lecz uzasadnic powod wycofania mojej deklaracji. Moje deklaracje sa i beda przekazywane na hotele o wyzszym poziomie. Ja oczywiscie rozumiem ze hotele maja wydatki, ale powinny tez miec pewne standardy, a ten hotel tych standardow w mojej opinii nie ma. Pytasz czy mam propozycje lepszego lokum dla Vigo. Z pewnoscia bym popytala gdyby w gre wchodzily DT/hoteliki w innych wojewodztwach, a z czego sie orientuje to takowe nie wchodza a gre.
-
BUNIA pojechała do DS w Poznaniu! Powodzenia maleńka!!! :)
Sabina02 replied to Sabina02's topic in Już w nowym domu
Delikatnie przypominam ze juz luty... :) Prosimy o wplaty. :) -
Ayame, dziekuje za relacje. W kontekscie tej relacji, niestety zdecydowalam jednak nie przywrocic swojej deklaracji na Vigo. Te boksy do zludzenia przypominaja mi schroniskowe boksy i w mojej opinii nie sa to warunki godne 372 zl miesiecznie. Ale zeby nie zmarnowac tej deklaracji, to przelozylam ja na pieska Fileta z tego watku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250659-FILETOWI-brakuje-aż-240-zł-deklaracji-na-opuszczenie-schronu!-pomóz-błagam-![/URL] A Vigusiowi zycze cudownego domku! :)
-
[quote name='beataczl']Pan mi sie dzis przypomnial czy bedziemy korzystac z jego autka 11 luty/Tczew-Krakow......odpisac,ze na 100% nie czy jeszcze do rozwazenia.?[/QUOTE] Beatko, za jaka kwote?