[B]Pies w typie rottweilera.Ma około 5 lat.Na początku nie chciał wychodzic z budy,po jakimś czasie wyszedł przednimi łapami.Trochę poszczekał i wrócił do budy..
[img]http://images23.fotosik.pl/283/0ae7ef4ad1d9b74d.jpg[/img]
[img]http://images49.fotosik.pl/20/68e9c073e5aac083.jpg[/img]
Suczka,rottweiler.Bardzo smutna i spokojna.Nie domaga się pieszczot lecz agresji też nie przejawia.Ma około 3 lat.Musi najpierw zaufac człowiekowi aby stac się pewniejszą.Po cichutku prosi o domek.[/B]
[img]http://images27.fotosik.pl/283/b4321d2ef9d1e792.jpg[/img]
[img]http://images28.fotosik.pl/284/3fb4c16637ffa76c.jpg[/img]
Schronisko w Chorzowie
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11054099#post11054099[/url]