Ja chciałabym dodać, że Kielce maja u mnie wielki minus, bo zostałam wprowadzona w błąd, który nie pozwolił spełnić mi celu, w którym pojechałam, a wszystko przez Panie z sekretariatu, które totalnie nie wiedzą co, gdzie i jak. I w związku z tym wystosuję odpowiednie pisemko.