Mruczka na 99% wyjeżdża w czerwcu do Niemiec do osoby prywatnej.
Harnaś mial dzisiaj nagranie w telewizji Toya. sama "gadałam". Głos mi się trząsł, nie mogłam plakać, bo by to było niepoważne. Mam wielka nadzieje, ze mu się uda.
Jest na stroni9e schroniska taki pies co nazywa się Baranek. Baranek nie jest mały, ale już starszy i w wielkiej potrzebie. Dopadła go głeboka depresja.
Jakiś czas temu Baranek był adoptowany, niestety źle trafił i zamieszkał w schronisku ponownie.
Trzymam kciuki za Mambe oczywiście, ale jesli pani zechce adoptować inna bidulkę to też cudownie. O Kruszynce mogę powiedziec, że jest jedną z najmądrzejszych drobinek świata.
Historię Ivo nalezy chyba opisac w prasie. Myslę, że on wrócił do Łodzi. Samodzielnie wrócił, wiadomym tylko osbie sposobem.
Już taki przypadek miałyśmy z Diego.
Jeszcze raz wszystkim dziekuję za pomoc jaką uzyskał Ariel. dzieki wam wsztstkim Ariel ma się dobrze i jestem tego pewna znajdze dom, gdzie będzie mógł dożyć starości. A nie było to jeszcze jakiś czas temu takie pewne.