tak jak już pisałam wcześniej fotki będą, jak pojedziemy na wizytę poadopcyjną, Saba jest tam kilka dni dopiero, państwo nie są ani na dogo ani na molosach... jeśli tylko otrzymamy fotki wcześniej to je wstawię.
szczerze mówiąc to już się boje pisac cokolwiek, żeby nie zostało opacznie odebrane :( ale mam wrażenie że część osób nam jednak nie wierzy w tą adopcję :( i mam nadzieję, że je dostaniemy i utnie się tym samym wszelkie spekulacje