Jump to content
Dogomania

safarii

Members
  • Posts

    245
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by safarii

  1. już mam i właśnie sie wpisuję, a matka to Dumka Vv
  2. a to przeoczenie i do bazy chętnie sie zgłosimy tylko jak? ad. rodziców to sie zgadza.
  3. no to w górę!!!!:multi::multi::multi:
  4. I jak minał tydzień wspaniałej Lusi???
  5. no jamnikowaty to ON jest. Hmm ostatnio doszłam do wniosku, że większość małych mieszańców ma coś z jamnika czyżby one były takie chętne a może takie geny domiunujace mają...z pewnością ktoś tam w rodzinie u Rysia jakieś podobieństwo jamnicze miał:cool3:
  6. [IMG]http://img110.imageshack.us/img110/6206/hpim3371ue2.jpg[/IMG] a dla "nowoprzybyłych" wypada sie przedstawić - Fila po wyjściu z morza. Fila jest z hodowli od Brendy z Serbinowa i ma rok i cztery miesiące a mieszka obecnie pod Poznaniem.
  7. Witam Was Wszystkich i ciepło pozdrawiam:loveu:! Dawno mnie tu nie było i chciałam powitać nowe rude kluseczki ale w pierwszej kolejności [B][U]Gosia[/U][/B]. Zasmuciły mnie Twoje problemy i pewnie musisz być koszmarnie zdenerwowana bo ja na twoim miejscu pewnie bym juz lekko panikowała. Myślę jednak, że spokjnie i wszystko będzie dobrze;). Chłopak pewnie załapał jakąś grypkę a na początku jak się grypka rozwija to sami wiemy, że nasz entuzjazm życiowy spada. Ja w zeszłym roku rzucając Filuni piłeczkę na mrozie tak ją przeziębiłam, że psina dwa dni nie chętnie sporty uprawiać chciała. Szczerze to była kiepska ok 2 tygodni, gardło czerwone+kaszel który objawiał się m.in. ulewaniem sliny no i chumorek nie ten:shake:. Cóż było minęło i mam nauczkę. Pewnie Twój bohater też się podziębił. O ile się nie mylę to jest z Wami w mieszkaniu a cóż tam cieplutko a rano zimniutko:roll: pozdrawiam i wiem, że [CENTER][B]BĘDZIE DOBRZE!!!!![/B][/CENTER] No a teraz wszystkiego, wszystkiego dobrego dla tych najmłodzszych kluseczek, troche starszych i tych dużo starszych. Macie boskie fotki i niech tak boskie będzie Wasze życie!
  8. Oj Lusia to rzeczywiście dostojna kobitka i jakie ma białe skarpetki:crazyeye:!
  9. Miki czy twój wątek zakonczony...ale jak???
  10. Beniu czytam, że u Ciebie się wiele wydarzyło i teraz wizyta z oczkami. Oby los się wreszcie do Ciebie uśmiechnął....
  11. Rysio w gazecie!!! To było by coś:razz: może rzeczywiście jakaś babcinka lub dziadulek cię wypatrzy:crazyeye:
  12. Co z Mikim??? Ta cisza jakaś niepokojąca...........
  13. Widzę, że Beniu tak jak Rysio nadal tylko domek mają na stronie internetowej ale może znajdą ten prawdziwy.
  14. Znowu minie w pracy nie było więc dostepu do internetu też nie było ale widzę, że niestety Rysio jeszcze jest i domku nie ma:shake::shake::shake:. Rysio tak ci dobrze z oczu patrzy może ktoś w nie spojrzy i pokocha wiernego przyjaciela.
  15. Niech piątek należy dziś do Ciebie Rysio!!!!:multi::multi::multi:
  16. Dawno u Ciebie Beniu nie byłam ale trzymam kcuki i wierze w nowy domek dla Ciebie!
  17. Tak fotki to ważna sprawa, wystarczy spojrzeć na Rysia!
  18. Biegnij psiaku na pierwsze strony może ktoś Cie wypatrzy!:razz: :razz: :razz:
  19. Właśnie zagladam do Rysia po urlopie a ON czeka i czeka....a jesień zbliża sie dużymi krokami a potem...mam nadzieję że znajdzie sie bratnia dusza i Rysia na ciepłe wieczory do domku zabierze;)
×
×
  • Create New...