safarii
Members-
Posts
245 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by safarii
-
Floks, mieszkał w krzakach.... ZNALAZŁ DOM!! Trzymajcie kciuki!
safarii replied to paros's topic in Już w nowym domu
no to w górę!!!!:multi::multi::multi: -
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I jak minał tydzień wspaniałej Lusi??? -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no jamnikowaty to ON jest. Hmm ostatnio doszłam do wniosku, że większość małych mieszańców ma coś z jamnika czyżby one były takie chętne a może takie geny domiunujace mają...z pewnością ktoś tam w rodzinie u Rysia jakieś podobieństwo jamnicze miał:cool3: -
Witam Was Wszystkich i ciepło pozdrawiam:loveu:! Dawno mnie tu nie było i chciałam powitać nowe rude kluseczki ale w pierwszej kolejności [B][U]Gosia[/U][/B]. Zasmuciły mnie Twoje problemy i pewnie musisz być koszmarnie zdenerwowana bo ja na twoim miejscu pewnie bym juz lekko panikowała. Myślę jednak, że spokjnie i wszystko będzie dobrze;). Chłopak pewnie załapał jakąś grypkę a na początku jak się grypka rozwija to sami wiemy, że nasz entuzjazm życiowy spada. Ja w zeszłym roku rzucając Filuni piłeczkę na mrozie tak ją przeziębiłam, że psina dwa dni nie chętnie sporty uprawiać chciała. Szczerze to była kiepska ok 2 tygodni, gardło czerwone+kaszel który objawiał się m.in. ulewaniem sliny no i chumorek nie ten:shake:. Cóż było minęło i mam nauczkę. Pewnie Twój bohater też się podziębił. O ile się nie mylę to jest z Wami w mieszkaniu a cóż tam cieplutko a rano zimniutko:roll: pozdrawiam i wiem, że [CENTER][B]BĘDZIE DOBRZE!!!!![/B][/CENTER] No a teraz wszystkiego, wszystkiego dobrego dla tych najmłodzszych kluseczek, troche starszych i tych dużo starszych. Macie boskie fotki i niech tak boskie będzie Wasze życie!
-
Lusia z Buku - mała drobinka. Pojechała do domu!!!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Oj Lusia to rzeczywiście dostojna kobitka i jakie ma białe skarpetki:crazyeye:! -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Rysio w gazecie!!! To było by coś:razz: może rzeczywiście jakaś babcinka lub dziadulek cię wypatrzy:crazyeye: -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Znowu minie w pracy nie było więc dostepu do internetu też nie było ale widzę, że niestety Rysio jeszcze jest i domku nie ma:shake::shake::shake:. Rysio tak ci dobrze z oczu patrzy może ktoś w nie spojrzy i pokocha wiernego przyjaciela. -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Niech piątek należy dziś do Ciebie Rysio!!!!:multi::multi::multi: -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Tak fotki to ważna sprawa, wystarczy spojrzeć na Rysia! -
Rysio z Buku, mały psi filozof - pojechał do domu!
safarii replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Właśnie zagladam do Rysia po urlopie a ON czeka i czeka....a jesień zbliża sie dużymi krokami a potem...mam nadzieję że znajdzie sie bratnia dusza i Rysia na ciepłe wieczory do domku zabierze;)