-
Posts
4585 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga-ta
-
[quote name='malawaszka']tak - jest w hotelu Kamiron w Częstochowie[/QUOTE] za to jest kolejny bokser, bardzo przyjazny, ciemno rudy, ma jakas narosl (lub odlezyne) na tylnej lapie
-
[quote name='AniaB']Aga-ta - ta sunia sie usmiecha?:) Zirael - a napisz, czy Tomi grzeczny?[/QUOTE] Aniu, ona niestety nie usmiecha sie tylko dyszy z nerwow...Zeby zrobic jej statyczne zdjecia musialam posiedziec kolo klatki, a to ja stresowalo. Gdyby znalazl sie dla niej choc DT... Pani Kamilo, czy Tomiego mozna juz oglaszac? Jezeli tak, bardzo Pania prosze o wstawienie jeszcze raz linka do jego zdjec, bo mnie po ostatnich "kasacjach" udalo sie zachowac tylko to jedno, ktore juz wstawilam na watek
-
racja, taka hodowla nie ma nic wspolnego z miloscia do zwierzat, to jest jakas forma dowartosciowania samych siebie poprzez posiadanie championa, dzieki ktoremu moga brylowac i byc w centrum zainteresowania. Maja swoje 5 min, kiedy moga blyszczec, a to moze uzalezniac. Stary pies juz tak nie zachwyca... Wystraszona sunia
-
nie wiem tego na 100%, ale raczej czytnika nie maja. WOW! ale Tenor pieknie wyglada:loveu: ostatnie zdjecie z kociakiem - super:) Hektor=Aktor napedzil nam stracha w weekend, poniewaz uciekl, ale dzieki sensownej akcji poszukiwawczej zorganizowanej przez swoich opiekunow zostal dzis odnaleziony i jest juz bezpieczny. Panstwo znalezli go pod Chrzanowem. Kamien z serca...
-
[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/413/1001521g.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8701/1001524d.jpg[/IMG] tutaj juz w hotelu u Pani Kamili:):):) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2346/dsc4371h.jpg[/IMG] Pani Kamili udalo sie odczytac tatuaz i dowiedziala sie, ze pies pochodzi z hodowli z Nysy, gdzie byl reproduktorem przez 8 lat. Mial na imie Macius. Problemy z oczami mial od dawna. Potem zostal oddany na podhale i po 2 latach trafil do schroniska. Dzieki [B]Alexa77 [/B]chlopak dostal kolejna szanse, pojechal do hotelu [B]KAMIRON [/B]do Czestochowy. Pani Kamilo, bardzo prosze uzupelnic, jezeli cos pominelam i gdyby Pani mogla jeszcze raz napisac najwazniejsze informacje o jego stanie zdrowia bede bardzo wdzieczna
-
a potem przyszla Patia, ktorej serdecznie DZIEKUJE za pomoc:) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3830/1001502c.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6818/1001504e.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/962/1001505ou.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5664/1001515m.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9695/1001520hx.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8080/1001495cj.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7104/1001496f.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9653/1001493c.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2163/1001492l.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7629/1001500yb.jpg[/IMG]
-
[quote name='elaja']Na szczęście zdążyłam przed awarią pościągać wszystkie zdjęcia i mam zapisane teksty ogłoszeń . Później powrzucam od nowa .Gdyby się udało powtórnie zamieścić jeszcze zdjęcia Tomiego to byłabym bardzo wdzięczna . Mam tylko dwa - to pierwsze ze schronu i ostatnie już szczęśliwego westa .[/QUOTE] Tomi w schronisku [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/893/1001349e.jpg[/IMG] w podrozy [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4061/1001486u.jpg[/IMG] juz w lecznicy Arwet w Wieliczce [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4161/1001489z.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3804/1001497t.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/259/1001498n.jpg[/IMG]
-
[quote name='mag602']Wkleiłam na bazarek ogłoszenia Łapki i Dropki, powinny się lada dzień ukazać -nie wiem tylko czy zgadza się ich wiek (łapka 4 m-ce, Dropka - 5 m-cy) - czas leci szybko, a ja nie mogę się połapać na wątku szczeniaków. Nie znalazłam tez informacji o szczepieniach ( może zwyczajnie przegapiłam). No bo o sterylizacji w tym wieku nie ma mowy..[/QUOTE] BARDZO, BARDZO DZIEKUJE:) Suczki maja teraz ok. 5 mies, sa zaszczepione na choroby zakazne [quote name='elaja'][B]Aga-ta [/B]dziękuję za zdjęcia Zafira , za wszystko co dla niego zrobiłaś i co robisz dla tych psów . Sunię biorę na tapetę zaraz po świętach , dla niej wyjściem byłoby nawet znalezienie dt .[/QUOTE] Tak naprawde nic nie udaloby sie zrobic bez tych wszystkich wspanialych ludzi, ktorych udalo mi sie spotkac dzieki Waszym ogloszeniom. To oni decyduja sie przygarniac psy, pracowac z nimi i w razie potrzeby leczyc. Otaczaja je miloscia i dzieki temu mamy mozliwosc ogladac ich niesamowite metamorfozy nie tylko fizyczne, ale tez psychiczne. Popatrzcie chocby na Zafira, pies jest dopiero jeden dzien w nowym domu, a jaki "bije" od niego spokoj, nie wyglada na spietego, czy zestresowanego, to Ania dala mu dom, gdzie nareszcie moze sie rozluznic i spac spokojnie. Opiekunowie Aktora=Hektora dali mu wolnosc, ktorej tak potrzebowal. Pako, ktory dzieki p. Edycie "zaczal sie w koncu usmiechac":), (to p. Edyta tlumaczyla mi jak sie pielegnuje takie psy) i takich przykladow jest wiecej, prawda Lucyjo:)?. To dzieki takim ludziom widze w tym wszystkim sens... Moze uda sie pomoc kolejnemu, ale zeby to sie stalo ludzie musza dowiedziec sie o ich istnieniu, wtedy dopiero beda mialy jakakolwiek szanse. Adopcja jednego psa to nie jest zasluga jednego czlowieka, skoro tu jestesmy i interesujemy sie nimi bierzemy w tym udzial, wiec podajmy sobie rece;) i ogladnijmy zdjecia:) [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7890/img9257g.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/916/img9261z.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6476/img9270k.jpg[/IMG] nie wiem dlaczego nie moge wkleic tych zdjec prosto... Dt dla bialo-czarnej suni bylby juz spelnieniem marzen
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Aga-ta replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']o rany naprawdę???? ale radość :loveu: dzięki za info!! hura hura!!![/QUOTE] naprawde, naprawde:) tez nie moge w to uwierzyc...Szukalismy jej domu od grudnia i jakos dziewczyna nie miala szczescia, a tu prosze wstawilas ja na strone i "poszla od reki";) -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Aga-ta replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[quote name='malawaszka']pozdrowienia od szczęśliwego Pędzla dostałam :loveu: zdaje się, że Państwo znaleźli go na mojej stronie :loveu: ależ się cieszę, że są efekty tych godzin ślęczenia nad nią ................[/QUOTE] pewnie, ze sa efekty:) i ja rowniez za te efekty bardzo, bardzo DZIEKUJE:) [INDENT]Funia=Ksenia, ktora dzieki Twojej stronie tydzien temu znalazla dom:smile: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4586/sam0939h.jpg[/IMG][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8625/sam0988wm.jpg[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8706/sam0959i.jpg[/IMG] [/INDENT] -
[quote name='elaja']Wow , ale się cieszę , że Zefirowi tak się udało , szczęściarz z niego niesamowity . Zaczarował ludzi spojrzeniem :loveu::loveu::loveu: Jutro uzupełnię jego album na fb :lol: Jeśli chodzi o tego psa w typie westa to jest jeszcze paru zainteresowanych , na razie nic konkretnego . Jak małego uda się już wyciągnąć to pomyślę nad ogłoszeniami dla tej wystraszonej czarno-białej suni . Też jestem ciekawa jak minęła podróż w towarzystwie wielkopsa i co to za potwór ;)[/QUOTE] to fakt - z Zefira=Zafira jest niesamowity szczesciarz:) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7615/img5789r.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7759/img5763h.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4066/img5782f.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7282/img5766.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2946/img5756v.jpg[/IMG] bialo-czarna sunia bardzo potrzebuje naszej pomocy, ona nie ma szans na "zwykla" adopcje. Elejo bede bardzo, bardzo wdzieczna za jej ogloszenia [quote name='Lucyja']Niestety psa nie zawiozłam. Sprawy się skomplikowały. Jestem zła na całą tą sytuację. Ale piesiowi i tak znajdę dobry domek, tylko musi się to troszkę odwlec w czasie. Jeśli chodzi o Armaniego, to ma niesamowicie dużo energii. Jest wesoły i przyjazny :)[/QUOTE] co sie odwlecze...;) ciesze sie, ze u Armaniego wszystko w porzadku:)
-
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Aga-ta replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Funia=Ksenia, ktora tydzien temu znalazla dom:) [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4586/sam0939h.jpg[/IMG][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8625/sam0988wm.jpg[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8706/sam0959i.jpg[/IMG] -
[quote name='Kocurek']Dziewczyny! Szukam małego pieska przytulankę, najlepiej coś podobnego do yorka czy westa. Do domu z trójką małych dzieci. Odpowiedzialni właściciele. Mieli pieska ale niestety odszedł a dzieci nie mogą sobie poradzić z jego stratą. Jak coś będziecie miały na oku to dajcie znać. Kontakt:agaci-x[/QUOTE] w schronisku na podhalu jest taki piesek, ale ma chore oczy (na jedno prawdopodobnie niedowidzi) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9257/1001146b.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2896/1001147qz.jpg[/IMG]
-
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Aga-ta replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
wyroznione ogloszenie Lapci (z nowymi zdjeciami) na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/niezwykla-suczka-szuka-niezwyklego-opiekuna-IDVegT.html[/URL] i inne [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-NIEZWYKLA-SUCZKA-POSZUKUJE-NIEZWYKLEGO-OPIEKUNA-W0QQAdIdZ367833734[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=100281[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/100281/NIEZWYKLA-SUCZKA-SZUKA-Niezwyklego-OPIEKUNA/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20816665.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1471922084/krakow-Niezwykla-suczka-szuka-niezwyklego-opiekuna.html[/URL] to tak na szybko, wiecej ogloszen zamowila[B] mag[/B]. Powinny pojawic sie lada dzien[B]:)[/B] -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Aga-ta replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Teli']Ile lat ma Łapcia i Francesca? świetne psinki[/QUOTE] Francesca ma rok, jest juz po sterylizacji. Jest nauczona czystosci. Łapcia, sunia z rozszczepem lapki (ale doskonale sobie radzi) ma ok.5 mies, o szczegolowe informacje na temat suczki trzeba pytac p. Dorote ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) -
Krk Szczeniaczki sunieczki!!! - potrzebują super pillnie DT/DS!!
Aga-ta replied to AniaB's topic in Już w nowym domu
Suczki, ktore nadal szukaja domu (wszystkie inne sa juz w domach stalych) Łapcia [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6572/lapka13.jpg[/IMG] Dropka [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7866/l1040753.jpg[/IMG] Jeżynka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/l1050117.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6381/l1050117.jpg[/IMG][/URL] Didi [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/l1050267.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8124/l1050267.jpg[/IMG][/URL] Francesca [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/l1050078.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2449/l1050078.jpg[/IMG][/URL] -
a ja przypomne jedyna dziewczyne, ktora nie znalazla domu. Rudy kolor okazal sie pechowy? [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1691/ginger6.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5203/ginger4.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5435/ginger2g.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4819/ginger3w.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/757/ginger1v.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6350/dsc0163gj.jpg[/IMG][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3920/dsc0279ow.jpg[/IMG][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6744/dsc0293ov.jpg[/IMG][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2630/dsc0174hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/805/dsc0146n.jpg[/IMG]