Jump to content
Dogomania

Aga-ta

Members
  • Posts

    4585
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga-ta

  1. [quote name='malawaszka']tak - jest w hotelu Kamiron w Częstochowie[/QUOTE] za to jest kolejny bokser, bardzo przyjazny, ciemno rudy, ma jakas narosl (lub odlezyne) na tylnej lapie
  2. [quote name='AniaB']Aga-ta - ta sunia sie usmiecha?:) Zirael - a napisz, czy Tomi grzeczny?[/QUOTE] Aniu, ona niestety nie usmiecha sie tylko dyszy z nerwow...Zeby zrobic jej statyczne zdjecia musialam posiedziec kolo klatki, a to ja stresowalo. Gdyby znalazl sie dla niej choc DT... Pani Kamilo, czy Tomiego mozna juz oglaszac? Jezeli tak, bardzo Pania prosze o wstawienie jeszcze raz linka do jego zdjec, bo mnie po ostatnich "kasacjach" udalo sie zachowac tylko to jedno, ktore juz wstawilam na watek
  3. racja, taka hodowla nie ma nic wspolnego z miloscia do zwierzat, to jest jakas forma dowartosciowania samych siebie poprzez posiadanie championa, dzieki ktoremu moga brylowac i byc w centrum zainteresowania. Maja swoje 5 min, kiedy moga blyszczec, a to moze uzalezniac. Stary pies juz tak nie zachwyca... Wystraszona sunia
  4. z Agatka jest bardzo zle, nerki przestaja pracowac, do tego dolaczyla niewydolnosc serca. Nic nie chce jesc, tylko pije. Caly czas jest na lekach, zastrzykach i kroplowkach. Nie wiem jak to sie skonczy, ale niestety nalezy spodziewac sie najgorszego...
  5. nie wiem tego na 100%, ale raczej czytnika nie maja. WOW! ale Tenor pieknie wyglada:loveu: ostatnie zdjecie z kociakiem - super:) Hektor=Aktor napedzil nam stracha w weekend, poniewaz uciekl, ale dzieki sensownej akcji poszukiwawczej zorganizowanej przez swoich opiekunow zostal dzis odnaleziony i jest juz bezpieczny. Panstwo znalezli go pod Chrzanowem. Kamien z serca...
  6. [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/413/1001521g.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8701/1001524d.jpg[/IMG] tutaj juz w hotelu u Pani Kamili:):):) [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/2346/dsc4371h.jpg[/IMG] Pani Kamili udalo sie odczytac tatuaz i dowiedziala sie, ze pies pochodzi z hodowli z Nysy, gdzie byl reproduktorem przez 8 lat. Mial na imie Macius. Problemy z oczami mial od dawna. Potem zostal oddany na podhale i po 2 latach trafil do schroniska. Dzieki [B]Alexa77 [/B]chlopak dostal kolejna szanse, pojechal do hotelu [B]KAMIRON [/B]do Czestochowy. Pani Kamilo, bardzo prosze uzupelnic, jezeli cos pominelam i gdyby Pani mogla jeszcze raz napisac najwazniejsze informacje o jego stanie zdrowia bede bardzo wdzieczna
  7. a potem przyszla Patia, ktorej serdecznie DZIEKUJE za pomoc:) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/3830/1001502c.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/6818/1001504e.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/962/1001505ou.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5664/1001515m.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9695/1001520hx.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8080/1001495cj.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/7104/1001496f.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/9653/1001493c.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2163/1001492l.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/7629/1001500yb.jpg[/IMG]
  9. [quote name='elaja']Na szczęście zdążyłam przed awarią pościągać wszystkie zdjęcia i mam zapisane teksty ogłoszeń . Później powrzucam od nowa .Gdyby się udało powtórnie zamieścić jeszcze zdjęcia Tomiego to byłabym bardzo wdzięczna . Mam tylko dwa - to pierwsze ze schronu i ostatnie już szczęśliwego westa .[/QUOTE] Tomi w schronisku [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/893/1001349e.jpg[/IMG] w podrozy [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4061/1001486u.jpg[/IMG] juz w lecznicy Arwet w Wieliczce [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4161/1001489z.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/3804/1001497t.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/259/1001498n.jpg[/IMG]
  10. no, ladnie, zniknely wszystkie ostatnie posty, w sumie chyba dwie strony:sad: w wolnej chwili postaram sie odtworzyc (przynajmniej) najnowsze zdjecia psiakow
  11. [quote name='mag602']Wkleiłam na bazarek ogłoszenia Łapki i Dropki, powinny się lada dzień ukazać -nie wiem tylko czy zgadza się ich wiek (łapka 4 m-ce, Dropka - 5 m-cy) - czas leci szybko, a ja nie mogę się połapać na wątku szczeniaków. Nie znalazłam tez informacji o szczepieniach ( może zwyczajnie przegapiłam). No bo o sterylizacji w tym wieku nie ma mowy..[/QUOTE] BARDZO, BARDZO DZIEKUJE:) Suczki maja teraz ok. 5 mies, sa zaszczepione na choroby zakazne [quote name='elaja'][B]Aga-ta [/B]dziękuję za zdjęcia Zafira , za wszystko co dla niego zrobiłaś i co robisz dla tych psów . Sunię biorę na tapetę zaraz po świętach , dla niej wyjściem byłoby nawet znalezienie dt .[/QUOTE] Tak naprawde nic nie udaloby sie zrobic bez tych wszystkich wspanialych ludzi, ktorych udalo mi sie spotkac dzieki Waszym ogloszeniom. To oni decyduja sie przygarniac psy, pracowac z nimi i w razie potrzeby leczyc. Otaczaja je miloscia i dzieki temu mamy mozliwosc ogladac ich niesamowite metamorfozy nie tylko fizyczne, ale tez psychiczne. Popatrzcie chocby na Zafira, pies jest dopiero jeden dzien w nowym domu, a jaki "bije" od niego spokoj, nie wyglada na spietego, czy zestresowanego, to Ania dala mu dom, gdzie nareszcie moze sie rozluznic i spac spokojnie. Opiekunowie Aktora=Hektora dali mu wolnosc, ktorej tak potrzebowal. Pako, ktory dzieki p. Edycie "zaczal sie w koncu usmiechac":), (to p. Edyta tlumaczyla mi jak sie pielegnuje takie psy) i takich przykladow jest wiecej, prawda Lucyjo:)?. To dzieki takim ludziom widze w tym wszystkim sens... Moze uda sie pomoc kolejnemu, ale zeby to sie stalo ludzie musza dowiedziec sie o ich istnieniu, wtedy dopiero beda mialy jakakolwiek szanse. Adopcja jednego psa to nie jest zasluga jednego czlowieka, skoro tu jestesmy i interesujemy sie nimi bierzemy w tym udzial, wiec podajmy sobie rece;) i ogladnijmy zdjecia:) [IMG]http://img856.imageshack.us/img856/7890/img9257g.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/916/img9261z.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6476/img9270k.jpg[/IMG] nie wiem dlaczego nie moge wkleic tych zdjec prosto... Dt dla bialo-czarnej suni bylby juz spelnieniem marzen
  12. [quote name='malawaszka']o rany naprawdę???? ale radość :loveu: dzięki za info!! hura hura!!![/QUOTE] naprawde, naprawde:) tez nie moge w to uwierzyc...Szukalismy jej domu od grudnia i jakos dziewczyna nie miala szczescia, a tu prosze wstawilas ja na strone i "poszla od reki";)
  13. [quote name='malawaszka']pozdrowienia od szczęśliwego Pędzla dostałam :loveu: zdaje się, że Państwo znaleźli go na mojej stronie :loveu: ależ się cieszę, że są efekty tych godzin ślęczenia nad nią ................[/QUOTE] pewnie, ze sa efekty:) i ja rowniez za te efekty bardzo, bardzo DZIEKUJE:) [INDENT]Funia=Ksenia, ktora dzieki Twojej stronie tydzien temu znalazla dom:smile: [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4586/sam0939h.jpg[/IMG][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8625/sam0988wm.jpg[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8706/sam0959i.jpg[/IMG] [/INDENT]
  14. [quote name='elaja']Wow , ale się cieszę , że Zefirowi tak się udało , szczęściarz z niego niesamowity . Zaczarował ludzi spojrzeniem :loveu::loveu::loveu: Jutro uzupełnię jego album na fb :lol: Jeśli chodzi o tego psa w typie westa to jest jeszcze paru zainteresowanych , na razie nic konkretnego . Jak małego uda się już wyciągnąć to pomyślę nad ogłoszeniami dla tej wystraszonej czarno-białej suni . Też jestem ciekawa jak minęła podróż w towarzystwie wielkopsa i co to za potwór ;)[/QUOTE] to fakt - z Zefira=Zafira jest niesamowity szczesciarz:) [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/7615/img5789r.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/7759/img5763h.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4066/img5782f.jpg[/IMG] [IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7282/img5766.jpg[/IMG] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/2946/img5756v.jpg[/IMG] bialo-czarna sunia bardzo potrzebuje naszej pomocy, ona nie ma szans na "zwykla" adopcje. Elejo bede bardzo, bardzo wdzieczna za jej ogloszenia [quote name='Lucyja']Niestety psa nie zawiozłam. Sprawy się skomplikowały. Jestem zła na całą tą sytuację. Ale piesiowi i tak znajdę dobry domek, tylko musi się to troszkę odwlec w czasie. Jeśli chodzi o Armaniego, to ma niesamowicie dużo energii. Jest wesoły i przyjazny :)[/QUOTE] co sie odwlecze...;) ciesze sie, ze u Armaniego wszystko w porzadku:)
  15. Funia=Ksenia, ktora tydzien temu znalazla dom:) [IMG]http://img560.imageshack.us/img560/4586/sam0939h.jpg[/IMG][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/8625/sam0988wm.jpg[/IMG][IMG]http://img267.imageshack.us/img267/8706/sam0959i.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Kocurek']Dziewczyny! Szukam małego pieska przytulankę, najlepiej coś podobnego do yorka czy westa. Do domu z trójką małych dzieci. Odpowiedzialni właściciele. Mieli pieska ale niestety odszedł a dzieci nie mogą sobie poradzić z jego stratą. Jak coś będziecie miały na oku to dajcie znać. Kontakt:agaci-x[/QUOTE] w schronisku na podhalu jest taki piesek, ale ma chore oczy (na jedno prawdopodobnie niedowidzi) [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/9257/1001146b.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2896/1001147qz.jpg[/IMG]
  17. Lucyjo, jestes? jak minela podroz? Zefirek juz w nowym domu. Jak na razie wszystko dobrze i oby tak dalej, bo chlopak trafil w naprawde dobre rece:)
  18. wyroznione ogloszenie Lapci (z nowymi zdjeciami) na tablica.pl [URL]http://tablica.pl/oferta/niezwykla-suczka-szuka-niezwyklego-opiekuna-IDVegT.html[/URL] i inne [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-NIEZWYKLA-SUCZKA-POSZUKUJE-NIEZWYKLEGO-OPIEKUNA-W0QQAdIdZ367833734[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=100281[/URL] [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/100281/NIEZWYKLA-SUCZKA-SZUKA-Niezwyklego-OPIEKUNA/[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20816665.html[/URL] [URL]http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/1471922084/krakow-Niezwykla-suczka-szuka-niezwyklego-opiekuna.html[/URL] to tak na szybko, wiecej ogloszen zamowila[B] mag[/B]. Powinny pojawic sie lada dzien[B]:)[/B]
  19. [quote name='Teli']Ile lat ma Łapcia i Francesca? świetne psinki[/QUOTE] Francesca ma rok, jest juz po sterylizacji. Jest nauczona czystosci. Łapcia, sunia z rozszczepem lapki (ale doskonale sobie radzi) ma ok.5 mies, o szczegolowe informacje na temat suczki trzeba pytac p. Dorote ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL])
  20. Suczki, ktore nadal szukaja domu (wszystkie inne sa juz w domach stalych) Łapcia [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/6572/lapka13.jpg[/IMG] Dropka [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/7866/l1040753.jpg[/IMG] Jeżynka [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/27/l1050117.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6381/l1050117.jpg[/IMG][/URL] Didi [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/3/l1050267.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/8124/l1050267.jpg[/IMG][/URL] Francesca [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/811/l1050078.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/2449/l1050078.jpg[/IMG][/URL]
  21. mysle, ze nic sie nie zmienilo. Jest wycofana i do socjalizacji...niestety
  22. [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4339/ginger5.jpg[/IMG][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/1986/gingerfv.jpg[/IMG]
  23. a ja przypomne jedyna dziewczyne, ktora nie znalazla domu. Rudy kolor okazal sie pechowy? [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1691/ginger6.jpg[/IMG] [IMG]http://img528.imageshack.us/img528/5203/ginger4.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5435/ginger2g.jpg[/IMG] [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4819/ginger3w.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/757/ginger1v.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6350/dsc0163gj.jpg[/IMG][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3920/dsc0279ow.jpg[/IMG][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/6744/dsc0293ov.jpg[/IMG][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/2630/dsc0174hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/805/dsc0146n.jpg[/IMG]
  25. do swiat jest jeszcze tydzien, wydarzenie dopiero jest jeden dzien, wiec moze rzeczywiscie ktos sie jeszcze zglosi A ja chcialam jeszcze pokazac szczesliwego Aktora=Hektora:):):) [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3915/dsc0239ej.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...