Jump to content
Dogomania

*zaba*

Members
  • Posts

    4008
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *zaba*

  1. Halo halo! Czarus bardzo prosi o dmek! Bardzo...:(
  2. No coz,nie do wszystkich psow los sie usmiechnie na Swieta.Czy w tym gronie bedzie tez Czarus? :(
  3. Czarus na Swieta musi miec domek! Domku gdzie jestes?
  4. Ej, ludzie! Swieta sie zblizaja a Czarus ma zostac w schronisku?
  5. Kamel wie,ze jak rano wychodze z dziecmi,to zostaje sam.Wczoraj tez wyszlam,ale musialam sie wrocic.Wchodze... a moj Kamel stoi sobie na stole w kuchni!!Wszystkimi 4-rema dlugimi nogami!!Zebyscie widzieli jego mine :) Byl tak zaskoczony,a oczy mowily : co ty tu robisz?Musialam zachowac powage,choc z trudem mi to przyszlo.Szkoda,ze nie moglam zrobic zdjecia tej minki.
  6. Nikt do Czarusia nie zaglada :( ?? Hopkaj na gore
  7. Poprosilam Kropeczke,zeby jakims psim sposobem pomogla Czarkowi tez znalezc domek.
  8. Modliszka sie jednak skusila na wstawienie zdjec :) Dziekujemy. Kamel wczoraj byl pierwszy raz bez smyczy,jest u nas miesiac,ale i tak sie balismy.Nie byl jednak zainteresowany wolnoscia,kij byl wazniejszy :) (i moze my tez..?).
  9. Kropeczka,za ktora tez z Kamelkiem trzymalismy kciuki i lapy,wczoraj poszla do domku.Teraz kolej na Ciebie Czarusiu!!
  10. Naprawde nikt,ale to nikt sie Czarkiem nie zainteresowal? Ej ludzie! Przeciez Jemu to psie serduszko w koncu peknie z rozpaczy :(
  11. Halo,halo tu Czarus,bardzo prosze mnie pokochac,oddam cale moje psie serduszko i tez bede bezgranicznie kochal,tylko daj mi szanse..
  12. I co od wczoraj taka cisza? Nikt nie chce Czarusia? Nikomu sie nie spodobal? Domku,gdzie jestes?
  13. Oczka smutne ale ze schowana w nich nadzieja... Domku,znajdz mnie,prosze...
  14. A u nas z dnia na dzien lepiej :) .Kamel bardzo sie cieszy jak dzieci wracaja do domu.Ogon chce mu sie urwac,tance i podskoki obowiazkowe.Jeszcze jest zazdrosny,kiedy biore chlopakow na kolana.Wtedy podbiega i warczy,ale prosimy go o lapke,albo w inny sposob odwracamy jego uwage.Dzieciaki sa dumne,ze Kamel ich slucha,daje lapke,siada.. Bardzo dziekujemy za wszystkie podpowiedzi i porady.
  15. Czarus, domku sie szuka na pierwszej stronie ! Hopkaj szybciutko
  16. Co tu taka cisza?Czarus,ciotki o Tobie zapomnialy??Pokaz pysio,niech sie wreszcie ktos w Tobie zakocha i wezmie do siebie.
  17. Garba nie ma,do Tomasza nie jest podobny,hmmm... to poprostu Kamel jedyny w swoim rodzaju :)
  18. Cala trojeczka fajna,tylko czy ten najmiejszy to tez chlopak (jest po kastracji :( ) ??
  19. Mieszkam w Danii,moi Rodzice (mieszkajacy w Polsce) mieli 50-cio lecie pozycia malzenskiego i byly jakies fotki z tej uroczystosci w lokalnej gazecie.Przyslali nam owa gazete,a tam... no wlasnie, zdjecia 3 psiakow ze schroniska.Wszystkich wziac nie moglismy,ale jeden juz uczy sie szczekac po dunsku.A nazywa sie Kamel.
  20. Nie Kamelkowi domku,tylko domkowi Kamelka.Wczoraj wieczorem Kamel sie zadumal...Usiadl,zapatrzyl sie w sciane i myslal,trwalo to dluzsza chwile.Potem sobie westchnal i podbiegl do mie merdajc ogonkiem,polozyl pysio na kolanach i kazal sie glaskac.
  21. Nie ma Kamel cioteczek na dogo :( .No coz,moze dlatego,ze jego historia nie jest jakas wybitnie wstrzasajaca.Nie byl ani zaglodzony,ani skatowany (i dzieki Bogu),poprostu,taki smutasek schroniskowy.Ale my i tak bardzo sie cieszymy,ze Kamelek ma nas a my Jego !
  22. Przeczytalam,bardzo dziekuje.Maluchy juz zaczynaja prace :).Niestety w Polsce nic nie kupilam,czas myknal niczym jaskolka,chyba przez te problemy po kastracji.Juz poprosilam Rodzicow o nabycie i wyslanie. Milo jest widziec efekty pracy.Dziekujemy za wszystkie porady.
  23. Dzieki,ze pytasz :) Pracujemy i pracujemy i...juz jakby ciut lepiej (zeby nie zapeszyc).Bawi sie z chlopakami w bieganie za rzucona szmatka.Reaguje pieknie na haslo - pusc.Puszcza i czeka zeby mu rzucic,nie ma znaczenia czy to my mowimy czy dzieci.Juz daje brzuchol do glaskania :)Nie wiem jak sie wkleja fotki,bo bym sie pochwalila.Jeszcze dluga droga przed nami.Dzis dowiadywalam sie o cene behawiorysty...jedna wizyta to ok 1000 koron,czyli ok 500zl.Wizyta moze trwac godzine lub wiecej.Na jednej sie jednak nigdy nie konczy.Narazie wiec musimy pracowac sami - nie dysponujemy teraz taka kasa:( . Ale damy rade !! Pozdrawiam Iza
  24. *zaba*

    Robaki ?

    Nie rozumiem,dzis ani pol robaka nie bylo.Wczoraj za to byl jakis "wysyp".Kurcze,czy to normalne,ze tak jednorazowo byly?
  25. *zaba*

    Robaki ?

    Kamel wazy 12 kg.Kurcze,ale ja dostalam tylko jedna tabletke.Jutro jak zaniose robala,spytam,czy dac Kamelkowi to co mam,a po 2 tyg dostanie kolejna (jesli tu beda miec),czy dostanie calkiem cos innego,zeby kuracje przeprowadzic do konca. Czy dzieciaki moga tez nabawic sie tego paskudztwa-nie zawsze myja rece,a i buziaka czasami od Kamelka dostaja...
×
×
  • Create New...