wiem,wiem.Chodzi mi o to,że można powiesić ogłoszenia itp. ale przed oddaniem psiaka trzeba bardzo dokładnie domek sprawdzić. Rozumiem,że komuś psiak mógł zwiać i akurat niefortunnie wpadł pod samochód,ale równie dobrze własciciel mógł totalnie olać to gdzie pies biega itp.
Ps. Namotałam chyba troche,ale mam nadzieje,że każdy będzie wiedział o co mi chodzi.