Jump to content
Dogomania

pusia2405

Members
  • Posts

    2001
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pusia2405

  1. Hej! Ogromne gratulacje!! Rozróby na kanapie dwóch łaciatków świetne:loveu:. A ja byłam strasznie uzależniona od kawy, ale musiałam ją rzucić. Udało się z dnia na dzień i nie piję już od trzech miesięcy...
  2. Hej, oczywiście zawitałam na stronkę. Jestem w trakcie oglądania;). Ależ z ciebie czarna kobitka. Tak jak jbk. Jednym słowem czarny biały przyciąga:evil_lol:. Synek śliczny!!! Będę zaglądać, ale mam nadzieję, że na dogo też jakieś nowości będą:razz:.
  3. Dawnooo was nie widziałam. Śliczna czarna mordzia:loveu:
  4. Dawno mnie u was nie było... Obroty robią wrażenie:roll:, tylko czy chłopakowi w łebku się za nadto nie zkręciło po takiej sesji? stał równo na czterech:diabloti:?
  5. http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_02_17/09_02_17_22.jpg Ciekawe o czym chłopak na tym zdjęciu myśli:razz:... Witam i pozdrawiam!
  6. [quote name='jbk'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/445/805126aa2c347f62.jpg[/IMG][/URL] A, zapomniałam powiedzieć, że Marley należy do dogomaniaczki o nicku Eia :) Czy też może dogomaniaczka Eia należy do Marleya :)[/quote] A ja przez moment myślałam, że Marley do jednak do Ciebie należy:diabloti:!! Witaski i pozdrowienia z białej Łodzi;).
  7. O rany, Bianka gryspko zaliczyła:razz:. Współczuję... Na szczęście już po najgorszym. Życzę zdrówka!!
  8. Dzisiaj i jutro siedzę w domu na zwolnieniu lekarskim. Z tej okazji czytam książkę "Farba znaczy krew" i delikatnie pisząc wciągam się w coraz większego doła. Rudzinka po operacji oczek nadal ma zapalenie. Jest lepiej, ale nie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Poza tym gremliny rozrabiają na całego. Dzisiaj np. w nocy nie spaliśmy, bo koty harcowały za oknem... Nie chcę obiecywać, ale może jutro uda mi się wstawić ze trzy foty. Ech, a propos przegapiłam niezłą promocję na Nikonka:mad:. Teraz ceny znowu poszły w górę:angryy:. No nic, byle do wiosny:roll:. [SIZE=1]P.S. Szpital-nic strasznego, ale muszę to przeżyć-już trzeci rok wpisuje się jako atrakcja sezonu:razz:.[/SIZE]
  9. [url]http://img19.imageshack.us/img19/6871/hondepark153976x65225ez3.jpg[/url] Na tym zdjęciu jakiś kontrast wkradł się. mam na myśli kolor:evil_lol:. Witajcie kochani. Widzę, że jakoś zdjęciowo się zrobiło na tym wątku. Super!
  10. [url]http://i473.photobucket.com/albums/rr93/szalony_duch/P1070352.jpg[/url] O rany, bliźniaki:roll:! Witaski!!:loveu:
  11. Po dwóch miesiącach zajrzałam i widzę, że w jak najbardziej odpowiednim momencie;). Gratulacje, choć słowa te na tym wątku stały się już oklepane:lol:!
  12. Wreszcie zajrzałam;). Nie będę ściemniać, że nadrobiłam zaległości:diabloti:, ale ostatnie zimowe widziałam. Jednym słowem jak zwykle historia w waszej galeryi:evil_lol:. Ale przynajmniej oczy cieszy;).
  13. Oj, biedny Kamcio... ściskamy Was mocno, tym bardziej, że my też po przeżyciach i w :razz:trakcie przeżyć, ech... Dobrze, że to świń[B]s[/B]two już wycięte!
  14. Hej! To u Was nadal tyle śniegu?? U nas szaro, buro i bleee:angryy:. Bianeczka to chyba nie uciekła, tylko chciała się ganiać, a że nowy kumpel nie mrawy, to wyszło, że zwiała:lol:.
  15. Witojcie, witojcie!! My w komplecie. Ja i TZ pracujemy, więc źle nie jest, tylko czasu coś brakuje. Ja wychodzę z domu rano wracam koło 20.00. I tak to będzie do końca kwietnia..., no może z małymi przerwami na pobyt w szpitalu:placz:. Rudzinka miała w piątek operację oczek: czyszczenie kanalików łzowych i wycinanie trzeciej powieki plus czyszczenie ząbków. W Polsce bardzo jej się pogorszył stan oczu. Kropek też ma się nie najlepiej. Wróciło zapalenie gruczołów okołoodbytowych:razz:. Tak więc ostatnio często odwiedzamy weta. Póki co nie mamy zdjęć:roll:. Mam nadzieję, że w jakiś wolny dzień uda mi się coś popstrykać:cool3:. Ściskam Was wszystkich mocno!!:loveu:
  16. Witam wszystkich serdecznie!! Baardzo dziękujemy za życzenia i przepraszamy, że nie zdołaliśmy Was odwiedzić przed świętami:-(. W ostatniej chwili musieliśmy podjąć drastyczną decyzję definitywnego powrotu do Polski:placz:. Teraz musimy urządzić się praktycznie zupełnie od nowa. Psiaki przez to troszkę zaniedbane, zakup nowego aparatu Nikosia też się odwleka... Póki co musicie dać mi jeszcze troszkę czasu, pewnie ze dwa tygodnie, zanim wrócę na dogo, chociaż na Wasze galerie. W tej chwili nie mam jeszcze podłączonego internetu. Jestem w szoku popowrotowym i staram się zaaklimatyzować w nowej rzeczywistości. A tak w ogle, to zycze Wam wsyzstkim szczesliwego Nowego Roku i jak najwiecej pociechy z Waszych siersciuchow:loveu:. Pozdrawiam goraco!! asia z kropim, ruda i oczywiscie TZ-em;)
  17. Brak mi słów, znów się rozpłynęłam:loveu:!! [url]http://img504.imageshack.us/img504/2472/bb33dg6.jpg[/url] pomarszczone dupcie są sweetaśne:lol:. Zazdroszczę kota:razz:, żeby moja kotka była taka cierpliwa:evil_lol:. Czy Ty jesteś w ogóle wstanie robić cokolwiek innego poza patrzeniem się na wyczyny i śpiochanie tego stada gremlinów?:diabloti: Nie mówiąc o wyjściu z domu do pracy:roll:.
  18. Jestem pod wrażeniem tych ostatnich zdjęć:loveu:. Jednak psie, zimowe szaleństwa na śniegu są chyba najbardziej efektowne;).
  19. [url]http://images44.fotosik.pl/40/30e8a02c4cbf5055med.jpg[/url] Wow, jaki akrobata:lol:. Ja też składam życzenia urodzinowe!!
  20. Hejka!!:multi: No to najgorsze za Wami;). Kurcze, szkoda, że tak daleko mamy do siebie, bo moja Rudka też biega jak szalona, to miałaby koleżankę:roll:.
  21. Ależ mnie rozwaliłaś tymi fotami. Cudne, przesłodkie maluchy:loveu:. Siedzę i wlepiam gały w monitor już od pięciu minut i nie mogę przestać:lol:. [url]http://images36.fotosik.pl/40/75cacca82dcf9eb1med.jpg[/url] a tutaj jakiś niepodobny do siebie:evil_lol:. Gratulacje zdania wszystkich egzaminów w rodzinie:multi:.
  22. Super pomysł z tą chustą;). Musi się przecież znaleźć jej człowiek!!
  23. Witam serdecznie, spykuś taki poważny na tych zdjęciach i zarazem przystojniak z niego:loveu:. Mam nadzieję, że Wasza historia skończyła się dobrze...
  24. [url]http://img125.imageshack.us/img125/8192/14xii2008122iy0.jpg[/url] Szczęśliwy chłopaczyna:loveu:
  25. pusia2405

    Anglia

    Niestety infekcja psiego ucha jest trudna do wyleczenia, nawraca:razz:. Jak będzie się często powtarzać, to spróbujcie autoszczepionkę.
×
×
  • Create New...