Hehe, fot nie ma, to wątek pogodowy się zrobił.
U nas dzisiaj od nowa ciemno i mokro:(
Przyznaje się, że coś ostatnio opuściłam się z foceniem:razz:. Ale jakoś czasu mi ostatnio brakuje i w ogóle mało okazji mam:-(, bo spacery nieciekawe, a w domu, to wiadomo, z reguły jak psiaki harcują, to pani z nimi:evil_lol: i nie ma kto zdjęć robić:roll:.