[quote name='Mada&Teodor']Tedzik waży teraz między 9,00 a 9,2 kg :)
Też myśle, że to będzie kawał chłopa, ale w porównaniu z Toro (psem mojego TŻ), to Teodor wygląda jak chucherko :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]
Kawał byka z niego:)..ale jakie pieknego byczka:)