Hacker jest przepiękny..chociaz na pierwszy rzut oka to bym powiedziała bardziej, że to suczka:P...ale jest sliczny przez to że jest inny:) taki WYJąTKOWY..za to mój chyba też będzie wyjątkowy ale w te drugą strone...bo rosnie niesamowicie i czasem sie zastanawiam, czy aby nie zostałam wpuszczona w kanał i dali mi skrzyzowanie goldena z podhalanem:P
Pozdrowionka!!!