Jump to content
Dogomania

Puchatek

Members
  • Posts

    3139
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puchatek

  1. Nie znam się na szelkach ale moim zdaniem wszystkie (łącznie z tymi na zdjęciu) są podobnej konstrukcji. Różnice są tylko w proporcjach pasków dlatego z tych tez wyskoczy jak się uprze. Moja Bunia wycigąnęła głowę z obroży dość ciasno zapiętej to dlaczego to kółko na głowę miałoby być lepsze?
  2. A ludzie wiedzą o tym rowerze? Bo u mnie np. to by robiła non stop (w domu stoją dwa rowery).
  3. Nie płacz bo to uleczalne jest. Rozumiem że przebadali dokładnie więc przynajmniej żadnych innych "kwiatków" nie mają
  4. Globusik musi zadziałać. Może jeszcze jednego łopatologicznie nie wyjaśniłem ale sądziłem że wiesz. Żeby podlinkować musisz zaznaczyć to co wkleiłaś [img....../img] i dopiero wtedy kliknąć na globusik.
  5. U nas tak wieje że Bunia która prosiła o wyjście na balkon po 10 minutach sama wróciła bo jej karimat spod d... wyrywało.
  6. Wpisz w oknie Edycji podpisu coś takiego: [*IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Mela_banerek_2.gif[/IMG*] następnie podlinkuj, czyli kliknij na globusik i skopiuj tam: *[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54306[/URL]* Przed skopiowaniem usuń wszędzie * (musiałem je umieścić bo bez nich pojawia się od razu obrazek a nie tekst, * zakłócają kod html i pojawia się tekst)
  7. A z banerkami jak widać na wyżej załączonym obrazku. Czyli puchy jak na razie.
  8. SIENA nie sikaj bez przerwy Bo się ciotka Fela wnerwi I to, swoją mocą sprawi Że na balkon Cię wystawi
  9. Mówisz i masz.
  10. [COLOR=#000000]MELANŻ, może Ci się uda[/COLOR] [COLOR=#000000]Musisz zacząć wierzyć w cuda[/COLOR] [COLOR=#000000]Czas decyzji jest już krótki[/COLOR] [COLOR=#000000]I odczujesz wkrótce skutki[/COLOR]
  11. [COLOR=#000000]STELLO nie idziesz do domu?[/COLOR] [COLOR=#000000]Nie podobasz się nikomu?[/COLOR] [COLOR=#000000]Sunia piękna, mądra czeka[/COLOR] [COLOR=#000000]Na tego jednego człowieka[/COLOR]
  12. Proszę Cię bardzo. Banerek gotowy.
  13. Dobra, koniec z dyrdymałami tylko jeszcze napiszę że wreszcie zrozumiałem i wiem o co chodzi. Okruszków nie zauważyłem bo jak na banerku jest mocno nieczytelne to się nie wczytuję. Myślę ze na banerku nie może być za dużo tekstu bo i tak prawie nikt tego nie przeczyta.
  14. [quote name='loozerka']hahahah, swietne w sumie...bo chcesz sprawdzac na trasie 8-godzinnej, po to, by przyjechać na Mazury odległe o 3 godziny mniej wiecej :D Z tego, co widzę, to Bunia sie do pociagu nadawałaby- o ile nie bedzie sia bała wsiadania i wysiadania- bo wnoszenie jej raczej byłoby trudne...przed decyzja powinniscie test przeprowadzic.. Puchatku, ja tam z całych sił zachęcam do prób, bo przeciez nie mozna być wiecznie uwiązanym w domu przez psa..:)[/quote] To akurat wynika z kolejności wyjazdów a nie jest to test po to by ... Wsiadanie i wysiadanie mamy przetrenowane, byłem już z nią parę razy w Wawie, autobusy też. Jak by nie było ścisku to nie ma problemu położy się i pośpi (chyba żeby nagła potrzeba wystąpiła, wtedy problem). Jak będzie tłok to będę musiał z nią przesiedzieć na korytarzu a tam wiesz jak jest, ciągle łażą w tą i z powrotem.
  15. Jeśli robiłaś badanie moczu to pH jest wielkością którą badają nawet przy najbardziej podstawowej analizie. Musisz to mieć w wynikach.
  16. Coś słabo dziś kontaktuję. Ok i się rozjechało (?) to nie można go było zjechać z powrotem? I jakie okruszki? bo rozumiem że Mela też nie ta z mojego banerka. Albo już nic nie wiem.
  17. No ruszaj tą drugą "większą połowę" Tak jak napisał uczeń o rozbiorach "Polska została poćwiatrowana na trzy nierówne połowy"
  18. Co się rozjechało bo nic nie wiem?
  19. Na razie sucho. Z wakacjami to nie wiem. Samochodu nie mamy a pociągiem to nie wiem. Zastanawiam się nad długim weekendem. Jest zaproszenie od teściów do Bolesławca. Szmat drogi pociągiem. Razem ponad 8 godz. w tym do Wrocka jednym ciągiem ok. 6godz. jeśli byśmy pojechali i Bunia by się sprawdziła na takiej trasie to kto wie.
  20. Nasionka dobra rzecz. Tylko nie wiem skąd u psów takie upodobania. Ja Buni do żadnej zieleniny zmusić nie mogę, więc tylko to co w obiadku zjada. A żeby tak marcheweczkę albo jabłuszko to nie. Kiedyś to się jeszcze starała i jabłuszka kawałek na siłe memłała 5 minut i zjadała a teraz okrzepła i nawet jak z łaski weźmie to wypluwa od razu.
  21. Taki jest los Tymczasowców. Ciągłe rozstania. Dlatego ja się nie nadaję. Uzbierałbym gromadę psów i tyle. Szkoda że ten Kraków to tylko tymczas. Bardziej podobna do Kiwi niż do Figi.
  22. Piękna, łagodna i nieszczęśliwa. STELLA prosi o dom.
  23. Co tam u Kiwki słychać. Coś wątek zamiera, żadnych nowych wiadomości, żadnych zdjęć.
  24. No to mobilizuj przede wszystkim tych co już tam mają konta
×
×
  • Create New...