-
Posts
3139 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puchatek
-
Nie znam się na szelkach ale moim zdaniem wszystkie (łącznie z tymi na zdjęciu) są podobnej konstrukcji. Różnice są tylko w proporcjach pasków dlatego z tych tez wyskoczy jak się uprze. Moja Bunia wycigąnęła głowę z obroży dość ciasno zapiętej to dlaczego to kółko na głowę miałoby być lepsze?
-
A ludzie wiedzą o tym rowerze? Bo u mnie np. to by robiła non stop (w domu stoją dwa rowery).
-
Nie płacz bo to uleczalne jest. Rozumiem że przebadali dokładnie więc przynajmniej żadnych innych "kwiatków" nie mają
-
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Globusik musi zadziałać. Może jeszcze jednego łopatologicznie nie wyjaśniłem ale sądziłem że wiesz. Żeby podlinkować musisz zaznaczyć to co wkleiłaś [img....../img] i dopiero wtedy kliknąć na globusik. -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
U nas tak wieje że Bunia która prosiła o wyjście na balkon po 10 minutach sama wróciła bo jej karimat spod d... wyrywało. -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
Wpisz w oknie Edycji podpisu coś takiego: [*IMG]http://dardan.neostrada.pl/banerki/Mela_banerek_2.gif[/IMG*] następnie podlinkuj, czyli kliknij na globusik i skopiuj tam: *[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54306[/URL]* Przed skopiowaniem usuń wszędzie * (musiałem je umieścić bo bez nich pojawia się od razu obrazek a nie tekst, * zakłócają kod html i pojawia się tekst) -
Figa W Afrykańskim Klimacie - JUZ SZCZESLIWA W SWOIM DOMKU!!!
Puchatek replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
A z banerkami jak widać na wyżej załączonym obrazku. Czyli puchy jak na razie. -
Mówisz i masz.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Puchatek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]STELLO nie idziesz do domu?[/COLOR] [COLOR=#000000]Nie podobasz się nikomu?[/COLOR] [COLOR=#000000]Sunia piękna, mądra czeka[/COLOR] [COLOR=#000000]Na tego jednego człowieka[/COLOR] -
Proszę Cię bardzo. Banerek gotowy.
-
Dobra, koniec z dyrdymałami tylko jeszcze napiszę że wreszcie zrozumiałem i wiem o co chodzi. Okruszków nie zauważyłem bo jak na banerku jest mocno nieczytelne to się nie wczytuję. Myślę ze na banerku nie może być za dużo tekstu bo i tak prawie nikt tego nie przeczyta.
-
[quote name='loozerka']hahahah, swietne w sumie...bo chcesz sprawdzac na trasie 8-godzinnej, po to, by przyjechać na Mazury odległe o 3 godziny mniej wiecej :D Z tego, co widzę, to Bunia sie do pociagu nadawałaby- o ile nie bedzie sia bała wsiadania i wysiadania- bo wnoszenie jej raczej byłoby trudne...przed decyzja powinniscie test przeprowadzic.. Puchatku, ja tam z całych sił zachęcam do prób, bo przeciez nie mozna być wiecznie uwiązanym w domu przez psa..:)[/quote] To akurat wynika z kolejności wyjazdów a nie jest to test po to by ... Wsiadanie i wysiadanie mamy przetrenowane, byłem już z nią parę razy w Wawie, autobusy też. Jak by nie było ścisku to nie ma problemu położy się i pośpi (chyba żeby nagła potrzeba wystąpiła, wtedy problem). Jak będzie tłok to będę musiał z nią przesiedzieć na korytarzu a tam wiesz jak jest, ciągle łażą w tą i z powrotem.
-
Jeśli robiłaś badanie moczu to pH jest wielkością którą badają nawet przy najbardziej podstawowej analizie. Musisz to mieć w wynikach.
-
Coś słabo dziś kontaktuję. Ok i się rozjechało (?) to nie można go było zjechać z powrotem? I jakie okruszki? bo rozumiem że Mela też nie ta z mojego banerka. Albo już nic nie wiem.
-
No ruszaj tą drugą "większą połowę" Tak jak napisał uczeń o rozbiorach "Polska została poćwiatrowana na trzy nierówne połowy"
-
Co się rozjechało bo nic nie wiem?
-
Na razie sucho. Z wakacjami to nie wiem. Samochodu nie mamy a pociągiem to nie wiem. Zastanawiam się nad długim weekendem. Jest zaproszenie od teściów do Bolesławca. Szmat drogi pociągiem. Razem ponad 8 godz. w tym do Wrocka jednym ciągiem ok. 6godz. jeśli byśmy pojechali i Bunia by się sprawdziła na takiej trasie to kto wie.
-
Nasionka dobra rzecz. Tylko nie wiem skąd u psów takie upodobania. Ja Buni do żadnej zieleniny zmusić nie mogę, więc tylko to co w obiadku zjada. A żeby tak marcheweczkę albo jabłuszko to nie. Kiedyś to się jeszcze starała i jabłuszka kawałek na siłe memłała 5 minut i zjadała a teraz okrzepła i nawet jak z łaski weźmie to wypluwa od razu.
-
Taki jest los Tymczasowców. Ciągłe rozstania. Dlatego ja się nie nadaję. Uzbierałbym gromadę psów i tyle. Szkoda że ten Kraków to tylko tymczas. Bardziej podobna do Kiwi niż do Figi.
-
Stella i 2 szczeniaki w super domu w Wieliczce,Bakier odszedł[']
Puchatek replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Piękna, łagodna i nieszczęśliwa. STELLA prosi o dom. -
Co tam u Kiwki słychać. Coś wątek zamiera, żadnych nowych wiadomości, żadnych zdjęć.
-
No to mobilizuj przede wszystkim tych co już tam mają konta