Ludzie!!
Gdybym tylko mieszkala sama (kurde no!) ...
Ja tego nie rozumiem!!?? Mielismy psa 13 lat i teraz nagle NIE,Nie mozna!!
Bezsensu
Ale tego sie juz nie da naprawic.
Bezsilnosc jest najgorsza,jak jestes od kogos tak uzalezniony!
Jaga do gory!
Moze ktos pomoze...Poki nie bedzie za pozno...