Prosimy,niech zdarzy sie cud i niech sie znajdzie dom dla Jagi!
Ona bardzo potrzebuje domu.Nie dajmy jej umrzec w schronisku.Niech znowu zaufa czlowiekowi. Ludzi jest coraz wiecej,a coraz mnie czlowieka"Niech tym razem bedzie inaczej!!
Tylko niech ktos ja stamtad wezmie !!:-(