[FONT=Times New Roman]No dobrze.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Jak wiecie Kodak był wilczurkiem. Do mnie przyjechał 12 maja 2006r.[/FONT]
[FONT=Times New Roman]Bardzo chcialam miec psiaka, no i rodzice wreszcie sie zgodzili alle Nie było łatwo. Kodak był [FONT='Times New Roman']pieskiem rozbrykanym, łagodnym, pełnym radości:loveu: [/FONT][/FONT]
[FONT='Times New Roman']Bardzo lubiał pływać, ganiac za piłka i bawic sie z innymi psiakami. Najbardziej to chyba z Buckiem i z Chapsem Ewelinybuck. Lubiał jak kazdy psiak biegac. Chodzil na spacery do lasu, na polanke, na miasto i na ,,kapliczki". Uczył sie wszystkiego blyskawicznie. Czasami był tylko diabelkiem:evilgrin:[/FONT]
[FONT='Times New Roman'] Był kochanym psiakiem :B-fly::loveu: :B-fly: brakuje mi go:-( [/FONT]