-
Posts
464 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kropcia
-
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
Kropcia replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Super psiak:loveu:, moze troszke z kosmosu ;). Super zdjecia :lol: -
Piekny psiak :loveu: oby szybko znalaz sie dla Niego domek... i dla jego kolegi tez... :(
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Cudne :loveu::loveu::loveu::loveu: Migocia/Nuka w poscieli :loveu::loveu: -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Super sie czyta takie wiadomosci:). Czytajac to tez przypomnialam sobie biedna, wystraszona Migotke (Nuke;)), wcisnieta w bude. Pozniej w drodze powrotnej tez byla bardzo wystraszona, wiskala sie w kurtke zeby sie schowac :roll: Przespala grzecznie cala droge, cieszyla sie chyba tym ze ma cisze, spokoj, i cieplo. Bardzo sie ciesze ze ma wspanialy dom, i jest szczesliwa :loveu: :sweetCyb: Oczywiscie czekamy na zdjecia :evil_lol: -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Jaka ona szczesliwa!!! :loveu::loveu: Na kazdym zdjeciu jest usmiechnieta :loveu: Super!! i z tego co czytam, szybko nauczyla sie, ze glaskanie dobra rzecz :evil_lol: -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anetka83']Migotka już u nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Dominika !!! Dzięki Braciszku !!! Właśnie się aklimatyzuje... już merda ogonkiem :)))[/quote] SUPER!!! :sweetCyb: Czekamy na dalsze informacje :lol: jak juz w pelni sie zaaklimatyzuje :) u mnie tez forum nie dzialalo, od czwartku :( -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
Migotka jest sliczna :loveu: Nie przypomina tej malutkiej, zastraszonej Migotki zabieranej z Ligoty. Szczesliwa i usmiechnieta :loveu: -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
Kropcia replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
ooo, jak fajnie :loveu: :lol: czekamy na decyzje :) :kciuki: