Jump to content
Dogomania

Kropcia

Members
  • Posts

    464
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kropcia

  1. Super psiak:loveu:, moze troszke z kosmosu ;). Super zdjecia :lol:
  2. Piekny psiak :loveu: oby szybko znalaz sie dla Niego domek... i dla jego kolegi tez... :(
  3. Cudne :loveu::loveu::loveu::loveu: Migocia/Nuka w poscieli :loveu::loveu:
  4. Super sie czyta takie wiadomosci:). Czytajac to tez przypomnialam sobie biedna, wystraszona Migotke (Nuke;)), wcisnieta w bude. Pozniej w drodze powrotnej tez byla bardzo wystraszona, wiskala sie w kurtke zeby sie schowac :roll: Przespala grzecznie cala droge, cieszyla sie chyba tym ze ma cisze, spokoj, i cieplo. Bardzo sie ciesze ze ma wspanialy dom, i jest szczesliwa :loveu: :sweetCyb: Oczywiscie czekamy na zdjecia :evil_lol:
  5. Bardzo sie ciesze ze Oskarek ma domek!! :sweetCyb: tyle juz czekal... Oskarku MASZ BYC GRZECZNY!!!!! :evil_lol: :kciuki:
  6. Jaka ona szczesliwa!!! :loveu::loveu: Na kazdym zdjeciu jest usmiechnieta :loveu: Super!! i z tego co czytam, szybko nauczyla sie, ze glaskanie dobra rzecz :evil_lol:
  7. [quote name='Anetka83']Migotka już u nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dzięki Dominika !!! Dzięki Braciszku !!! Właśnie się aklimatyzuje... już merda ogonkiem :)))[/quote] SUPER!!! :sweetCyb: Czekamy na dalsze informacje :lol: jak juz w pelni sie zaaklimatyzuje :) u mnie tez forum nie dzialalo, od czwartku :(
  8. Ojej, czy to naprawde ten sam Wodnis :loveu: :lol: Jest piekny! Czysciutki, puchaty, TAAAAAAKKKKKIIIIIII USMIECHNIETY!!!!!!!:megagrin: CUDO!! :sweetCyb: :cunao::cunao: :Rose:
  9. Bardzo sie ciesze ze u Wodniczka jest wszysko dobrze :loveu: Po tym co przeszedl, zasluguje na wszystko :loveu: Kiwi, najwazniejsze ze sa zdjecia! a przy okazji zrobisz wiecej :lol:
  10. Czekamy na informacje i oczywiscie na zdjecia :loveu:
  11. chyba pora juz zaktualizowac banerek :lol: zaraz to zrobie :)
  12. Izawodnik :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :Rose: :loveu:
  13. Melduje poslusznie iz zostalam upowazniona do napisania, ze u Wodniczka wszystko w jak najlepszym porzadku :loveu: Wodnis jest juz w swoim domku. Jest super!! Piekny, czysciutki, blyszczacy :p :loveu: bardzo grzeczny ;) Duzo wiecej na pewno napisze Kiwi jak tylko wroci do domu :)
  14. :sweetCyb: Han&Dom bardzo sie ciesze ze u Was wszystko dobrze :multi: Fajnie sie czyta takie dobre, dluuugasne wiadomosci :loveu: Dosienka na pewno jest bardzo szczesliwa :loveu:
  15. Powodzenia Wodnisiu ! :loveu: Trzymam kciuki za wszystko :kciuki: I oczywiscie czekamy na relacje :)
  16. Tak, to bylo swietne :evil_lol: Oskarek szalal jak mlodziutki piesek :loveu: Trzymam kciuki za Oskarka :kciuki::kciuki: Czas juz aby poszedl do nowego domku :)
  17. To ja tez podwojnie trzymam kciuki :) :kciuki::kciuki::kciuki: Naprawde Kiwi jestes WIELKA!! :)
  18. Bardzo mocno sciskam kciuki!!! Jutro wielki dzien dla Wodnisia!! Wszystko bedzie dobrze. Musi byc! ;) W razie potrzeby moge pomoc:) :kciuki::kciuki::kciuki:
  19. wlasnie co slychac u naszej kochanej Dosienki ?? :loveu: :lol: Ramzesiowi sie nalezalo, teraz napewno jest w siodmym niebie, wyprzytulany nawet na zapas :loveu: za wszystkie czasy :) Jak i wszystkie Ligockie psiaki ;)
  20. Migotka jest sliczna :loveu: Nie przypomina tej malutkiej, zastraszonej Migotki zabieranej z Ligoty. Szczesliwa i usmiechnieta :loveu:
  21. ooo, jak fajnie :loveu: :lol: czekamy na decyzje :) :kciuki:
  22. Super! Wszystkie pierwsze Ligockie psiaczki juz w domkach :loveu: Ramzio :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: ale sie ciesze!! Napewno bedziemy tesknic... badz szczesliwy Ramzuniu :loveu: Czekamy na fotki :)
  23. Badz grzeczny Ramzio!! :loveu: Powodzenia w nowym domku. Nie sadzilam ze Ramzio pojdzie do domku juz dzisiaj, myslalam ze go jeszcze zobacze :lol:, ale to super ze idzie do domku, w koncu wczoraj go widzialam ;) :loveu::loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...