-
Posts
497 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aquirre
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
W niedzielę Sonia będzie podróżować na trasie Skarżysko - Kraków - Katowice . Gdyby ktoś chciał ją bliżej poznać , to może podjechać z wizytą i się zaprezentować . -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Wszystko jest na dobrej drodze . Szczeniaki rosną i robią się z nich poważne psy :evil_lol: . Dominik poczuwa się do roli alfy i broni reszty rodzeństwa przed wszystkimi i wszystkim . :lol: Szkoda , że nie ma ich aktualnych zdjęć . Podobno bardzo się zmieniły . Każdy jest inny , ale każdy piękny . Różnią się nawet wielkością i gatunkiem szaty . Dla każdego coś miłego ! -
[quote name='saga_86']Mam też takie zapytanie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam, czy po psa muszę przyjeżdżać osobiście????[/quote] Jeśli 1990 to data urodzin to nawet szkoda mojego czasu . :shake:
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Pomocy . Żadnego zainteresowania Sońką ?! Dzisiaj znowu dałam kilka ogłoszeń . Pomału zaczyna mi brakować pomysłów . Może jakiś cud ? Ładnie proszę ! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=3330996"][/URL] -
Dogo działa u mnie dopiero od dzisiajszego rana . Właściciele Bakara darowali mu jeszcze kilka dni , bo zapewniłyśmy , że pies zostanie napewno zabrany . Bakar prawdopodobnie w weekend pojedzie do nowego domu , pod warunkiem , że kontrola przedadopcyjna wypadnie pomyślnie . Czekam na adres , to okolice Warszawy . Drugi dom w czasie sprawdzania okazał się być kojcową rozmnażalnią psów . :mad: Bakar miał być stróżem posesji i pilnować aby nikt niepowołany tam nie zaglądał . :angryy: Z oczywistych powodów pies tam nie trafi , choć pan obiecywał dobrą opiekę .
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties']Jak nasza piękna Sonia??????[/quote] Sonia rozkwita , ale jednocześnie z dnia na dzień bardziej przywiązuje się do Joli , a to nie dobrze . -
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B][SIZE=3]I co z nią będzie....[/SIZE][/B] :-([/quote] Nie wiem , ale nie chcę dawać jej do hotelu , bo już całkiem się psina pogubi ! -
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
No i jak się polepszy (potencjalny dom dla azjaty) to się popie...:placz: !!! W niedzielę czyli jutro , mija termin zabrania Soni z DT (umowa obejmowała 2 tygodnie) i pewnie dałoby się to jeszcze odwlec , gdyby nie fakt , że jedna z suczek Joli przeszła dziś poważną operację i wymaga opieki . Jola nie wystawi Soni na wycieraczkę , ale w zaistniałej sytuacji dała mi do zrozumienia , że muszę się spieszyć . DOM POTRZEBNY NA WCZORAJ ! -
[SIZE=3]Mam dobre wieści . [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] Bakar ma szansę , a nawet 2 , na nowy dom . Czekam na potwierdzenie tych informacji , ale to raczej pewne . Osoby zainteresowane Bakarem mają odpowiednie warunki do trzymania takiego psa , a oprócz tego duże doświadczenie z kaukazami . Myślę więć , że jeśli wszystko pójdzie dobrze , to w połowie przyszłego tygodnia Bakar pojedzie do nowego domku . Trzymanie kciuków jest wskazane .
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4]IDEAŁ PSA - [COLOR=red]Sonia[/COLOR] - NA PIERWSZĄ , A JESZCZE LEPIEJ DO DOMU ![/SIZE] -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Jasna sprawa . -
[quote name='saga_86'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] aquirre ten ktoś pyta czy mógłby mieszkać z dziećmi 13 i 16 lat, i o województwo( choć to akurat pisało w ogłoszeniu), może mu coś odpisz?[/quote] Oczywiście odpiszę .
-
[quote name='kasia&jaga']jest mi strasznie przykro z powodu Bakara, wstawiłam jego zdjęcie na [URL="http://www.ysolom.fora.pl"]www.ysolom.fora.pl[/URL] (to forum dla fanów CAO), tym bardziej że to wój mojego Mudara (synek Bietarsa) Mam nadzieję że pies znajdzie miejsce dla siebie.........[/quote] Kasia&jaga proszę wstaw na to forum link do tematu na Dogo . Jest wiele pytań w sprawie psa , a ja nie jestem tam zarejestrowana . Z góry dziękuję .
-
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Pajuniu , jak tam działania na froncie ? -
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Ten koci test coś wisi nad Sońką już od jakiegoś czasu :razz: Ale wierzę że go zda na medal![/quote] Moje koty pewnie nie będą zachwycone , ale tylko jak lepiej się poczuję - spróbujemy .