Jump to content
Dogomania

Aquirre

Members
  • Posts

    497
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aquirre

  1. W niedzielę Sonia będzie podróżować na trasie Skarżysko - Kraków - Katowice . Gdyby ktoś chciał ją bliżej poznać , to może podjechać z wizytą i się zaprezentować .
  2. Wszystko jest na dobrej drodze . Szczeniaki rosną i robią się z nich poważne psy :evil_lol: . Dominik poczuwa się do roli alfy i broni reszty rodzeństwa przed wszystkimi i wszystkim . :lol: Szkoda , że nie ma ich aktualnych zdjęć . Podobno bardzo się zmieniły . Każdy jest inny , ale każdy piękny . Różnią się nawet wielkością i gatunkiem szaty . Dla każdego coś miłego !
  3. [quote name='saga_86']Mam też takie zapytanie: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam, czy po psa muszę przyjeżdżać osobiście????[/quote] Jeśli 1990 to data urodzin to nawet szkoda mojego czasu . :shake:
  4. [quote name='carolinascotties']Aquirre - czy BAkar bywa agresywny w stosunku do ludzi?[/quote] Bywa , bywa , ale wszystko w granicach normy . Nie bardziej niż pies stróżujący , który pilnuje swojego terytorium . Nie cofa się przed intruzami .
  5. Pomocy . Żadnego zainteresowania Sońką ?! Dzisiaj znowu dałam kilka ogłoszeń . Pomału zaczyna mi brakować pomysłów . Może jakiś cud ? Ładnie proszę ! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=3330996"][/URL]
  6. Dogo działa u mnie dopiero od dzisiajszego rana . Właściciele Bakara darowali mu jeszcze kilka dni , bo zapewniłyśmy , że pies zostanie napewno zabrany . Bakar prawdopodobnie w weekend pojedzie do nowego domu , pod warunkiem , że kontrola przedadopcyjna wypadnie pomyślnie . Czekam na adres , to okolice Warszawy . Drugi dom w czasie sprawdzania okazał się być kojcową rozmnażalnią psów . :mad: Bakar miał być stróżem posesji i pilnować aby nikt niepowołany tam nie zaglądał . :angryy: Z oczywistych powodów pies tam nie trafi , choć pan obiecywał dobrą opiekę .
  7. [quote name='carolinascotties']Jak nasza piękna Sonia??????[/quote] Sonia rozkwita , ale jednocześnie z dnia na dzień bardziej przywiązuje się do Joli , a to nie dobrze .
  8. [quote name='carolinascotties']Aquirre - czy coś wiadomo?[/quote] Niestety jeszcze nie . Czekam na telefon , ale to może być jutro lub pojutrze .
  9. Bida z Nędzą - na pierwszą zapraszamy .
  10. [quote name='carolinascotties'][B][SIZE=3]I co z nią będzie....[/SIZE][/B] :-([/quote] Nie wiem , ale nie chcę dawać jej do hotelu , bo już całkiem się psina pogubi !
  11. No i jak się polepszy (potencjalny dom dla azjaty) to się popie...:placz: !!! W niedzielę czyli jutro , mija termin zabrania Soni z DT (umowa obejmowała 2 tygodnie) i pewnie dałoby się to jeszcze odwlec , gdyby nie fakt , że jedna z suczek Joli przeszła dziś poważną operację i wymaga opieki . Jola nie wystawi Soni na wycieraczkę , ale w zaistniałej sytuacji dała mi do zrozumienia , że muszę się spieszyć . DOM POTRZEBNY NA WCZORAJ !
  12. [quote name='saga_86']Oj to trzymamy a skąd te domki wypatrzyły Bakara?[/quote] Było wiele telefonów z całej Polski , ale z wiadomych względów selekcja była bardzo ostra . Z tych wybranych jeden domek jest na Śląsku , drugi w okolicach Warszawy .
  13. [SIZE=3]Mam dobre wieści . [/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] Bakar ma szansę , a nawet 2 , na nowy dom . Czekam na potwierdzenie tych informacji , ale to raczej pewne . Osoby zainteresowane Bakarem mają odpowiednie warunki do trzymania takiego psa , a oprócz tego duże doświadczenie z kaukazami . Myślę więć , że jeśli wszystko pójdzie dobrze , to w połowie przyszłego tygodnia Bakar pojedzie do nowego domku . Trzymanie kciuków jest wskazane .
  14. [SIZE=4]IDEAŁ PSA - [COLOR=red]Sonia[/COLOR] - NA PIERWSZĄ , A JESZCZE LEPIEJ DO DOMU ![/SIZE]
  15. [quote name='saga_86'][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#0000ff][email protected][/COLOR][/EMAIL] aquirre ten ktoś pyta czy mógłby mieszkać z dziećmi 13 i 16 lat, i o województwo( choć to akurat pisało w ogłoszeniu), może mu coś odpisz?[/quote] Oczywiście odpiszę .
  16. [quote name='carolinascotties']w którym dziale jest ogłoszenie o BAkarze ?[/quote] [URL]http://www.ysolom.fora.pl/viewtopic.php?t=387[/URL] [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=6530[/URL]
  17. [quote name='black_sheep']To czemu tak straszycie tym tytułem, prawie zawału dostałam[/quote] Tytuł nie jest żadnym straszakiem . Taka jest decyzja właścicieli . Ja zabieram psa do hotelu , na własny koszt , żeby uniknąć najgorszego .
  18. [quote name='kasia&jaga']jest mi strasznie przykro z powodu Bakara, wstawiłam jego zdjęcie na [URL="http://www.ysolom.fora.pl"]www.ysolom.fora.pl[/URL] (to forum dla fanów CAO), tym bardziej że to wój mojego Mudara (synek Bietarsa) Mam nadzieję że pies znajdzie miejsce dla siebie.........[/quote] Kasia&jaga proszę wstaw na to forum link do tematu na Dogo . Jest wiele pytań w sprawie psa , a ja nie jestem tam zarejestrowana . Z góry dziękuję .
  19. [quote name='carolinascotties']Aquirre - szybkiego powrotu do zdrowia - nie dajcie się chorobie :lol:[/quote] Dziękuję . :lol: Postaram się szybko stanąć na nogi , bo jeśli domek się nie znajdzie , to w niedzielę muszę pojechać po Bakara .
  20. Pajuniu , jak tam działania na froncie ?
  21. [quote name='weszka']Ten koci test coś wisi nad Sońką już od jakiegoś czasu :razz: Ale wierzę że go zda na medal![/quote] Moje koty pewnie nie będą zachwycone , ale tylko jak lepiej się poczuję - spróbujemy .
  22. [quote name='carolinascotties']napisałam PW z linkiem do tego wątku....[/quote] Bardzo dziękuję i przepraszam za opóźnienie w odpowiedziach , ale wczoraj organizm odmówił mi posłuszństwa . W domu od kilku dni mam szpital . Mąż i synek chorzy , a i mnie choróbsko też w końcu zmogło .
  23. [quote name='black_sheep']Boże ludzie weźcie go na tymczas, nikt nie może?????????????[/quote] Mam dla Bakara zarezerwowany hotel od niedzieli , ale tak jak już pisałam nie jest to najszczęśliwsze rozwiązanie . Lepiej by było , gdyby pies trafił bezpośrednio do stałego domu .
  24. [quote name='carolinascotties']czy psiut jest na molosach?[/quote] Tak , jest , ale i tam brak odzewu . [URL]http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=269952&posted=1#post269952[/URL]
×
×
  • Create New...