-
Posts
497 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aquirre
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Jola - opiekunka Soni rozmawiała dzisiaj z panem z Siedlec , który poszukuje sznaucerki olbrzymki . Niestety , chciał zdrowego , młodego psiaka . Kot raczej będzie bezpieczny . Jak tylko wyzdrowieję , to postaram się przeprowadzić koci test . Kciuki oczywiście trzymam ! -
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='carolinascotties'][B]Sonia czeka!!!!!![/B] [B]Aquire - a jak to jest u Soni z zostawianiem jej samej w domku? [/B][/quote] Sońka najchętniej spędza czas u boku człowieka , ale nie sprawia najmniejszych problemów , kiedy musi zostać sama w domu , nawet na dłużej . Ostatnio , kiedy Jola zawoziła Małą do Krakowa , Sonia prawie cały dzień spędziła zamknięta w domu i nic nie zmajstrowała , ani nie nabrudziła . :lol: Dzisiaj Sonia miała zdjęte szwy . Wszystko jest w porządku . -
[quote name='ruda76']Ja nie mam na mysli nic złego.sama najlepiej wiem jaki jest azjata ( napewno nie bestia) bo jestem posiadaczką 2 dorosłych Cao. Sukę wzielam dorosłą a teraz trafił do mnie pies ,ktory uchodził własnie za taką bestię. Pies rzeczywiscie jest problemowy i dlatego przez rok był zamkniety w kojcu- zagryza wszysko co mniejsze. Jak narazie straciłam 1 kota ( ktorego zagryzł) ale udało mi sie pogodzic go z sukami ( choc cały czas jest pod kontrolą) Dlatego wlasnie pisałam ,ze taki zepsuty ( wyłacznie przez postępowanie człowieka) pies nie moze trafic do osoby ktorej wydaje się ze da sobie z nim rade ( a wczesniej miała jakiegos mixa lub innego duzego psa)[/quote] Ruda76 zgadzam się z Tobą , że ludzie sami są sobie winni . Rozpieszczali psa i pozwalali mu na wszystko , a teraz są zdziwieni . Pies zachował się zupełnie normalnie w takiej sytuacji , czyli przejął przywództwo stada . Nie wykazuje jednak agresji w stosunku do domowników , ale skoro oni się go boją , to to wykorzystuje . Mam nadzieję , że uda się jednak znaleźć odpowiedzialnego opiekuna , który wytyłumaczy psu , gdzie jest jego miejsce w szeregu . Nie ma mowy o amatorszczyźnie , bo pies jest dorosły i wie czego chce .
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Jutro Sonia będzie miała zdjęte szwy i nic nie stoi na przeszkodzie , żeby poszła do nowego domu , ale tego niestety wciąż nie ma ! :-( -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dzwoniłam do Eli . Całe kremówkowe towarzystwo rośnie i ma się dobrze . Dominik - ten czarny piesek -zaczyna przewodzić całej sforze . Jak ostatnio dostał kość do obgryzania , to nikt nie mógł się zbliżać - taki był ważny . No i szczeka , jak na przewodnika stada przystało , kiedy tylko ktoś zaczyna się kręcić koło domu . Kremówa już nie karmi szczeniorów i opędza się od nich jak od natrętów . Nic dziwnego . Maluchy skończyły dziś 10 tygodni . -
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Sonia wciąż czeka na swojego człowieka . -
Zdaję sobie z tego sprawę i dlatego tak jak napiasałam , pies musi trafić do osoby doświadczonej . To , że jego poprzedni właściciele go "zepsuli" , absolutnie nie dyskwalifikuje go jako członka rodziny . Cierpliwością i konsekwencją można jeszcze wszystko naprawić . Podkreślę jeszcze raz osoba , chcąca go adoptować , musi mieć doświadczenie w postępowaniu z tego typu psami ! Z drugiej strony , nie ulegajmy stereotypom - azjata to nie dzika bestia , te psy w odpowiednich warunkach , są wspaniałymi i wiernymi towarzyszami rodziny i niezastąpionymi , zdecydowanymi stróżami .
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Przypominam , że Sonia nadal nie ma domu ! -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Miejmy nadzieję , że reszta rodzeństwa szybciutko pójdzie w ślady siostrzyczki . -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
[quote name='pajunia']A wiec pierwsza dziewczynka - Malinka ma domek.:lol:[/quote] :loveu: :multi: :loveu: :multi: :loveu: :multi: -
[B]Azjata potrzebuje domu !!!!! BARDZO PILNE[/B] Bardzo pilnie poszukujemy domu dla 4 letniego samca CAO (owczarek środkowo-azjatycki) . Pies rodowodowy , po Clea Barsuk i Mavr , miotowy brat INT.MULTI CHAMP. Bietarsa Kara Kum . Jest to pies dla doświadczonego przewodnika, o bardzo mocnym charakterze i mocnym instynkcie terytorialnym, idealny stróż i właśnie z tego powodu jest do oddania. Po prostu ludzie sobie z nim nie radzą. Pies jest wykastrowany . Jeżeli do końca przyszłego tygodnia nie znajdzie się dla niego dom , pies zostanie uśpiony . Wyrok udało się odwlec o tydzień , miał być uśpiony jutro !!!!! [IMG]http://img182.imageshack.us/img182/50/bakarowczarekrodkowoazjht0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1197/bakarowczarekrodkowoazjzr4.jpg[/IMG] Oto Bakar we własnej osobie . Jeżeli ktoś potrzebuje wiecej info to piszcie na priv albo dzwońcie pod nr.tel: 502010328 __________________ Aldona i azjaty [URL="http://www.tumar.pl/"][COLOR=#22229c]www.Tumar.pl[/COLOR][/URL]
-
Suka -sznaucer Olbrzym Znaleziona Na Ulicy Pilnie Szuka Domu !
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Cytat: Napisał [B]weszka[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3041812#post3041812"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]Radość była przedwczesna :placz: W drodze do pani (co chciała Sonię) razem z moimi suńkami na pokaz odebrałam telefon że pani się rozmyśliła :angryy: Podobno mąż wrócił z pracy i przyniósł wiadomość że na 2 mies. musi wyjechać z Polski, a pani sama to się boi że sobie nie poradzi i takie tam bla bla bla :angryy: :angryy: :angryy: No cóż.... nawet nie chce mi się komentować :shake: DALEJ SZUKAMY DOMKU :-([/I] Weszko , tacy są ludzie :angryy: . Ja miałam nadzieję pomóc 12 szczeniakom , miały wyjechać zagranicę i co - Pani się rozmyśliła w momencie , kiedy prawie wszystko było załatwione , nie podając właściwie konkretnego powodu , a jedynie plącząc się w zeznaniach . :madgo: Wczoraj złapałam takiego nerwa , że nawet nie zaglądałam wieczorem na Dogo . Musimy się niestety liczyć z takimi sytuacjami i działać dalej . Głowa do góry ! Damy radę ! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/report.php?p=3053926"][/URL] -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
Aquirre replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Moana , nie martw się . Jeśli pajunia powiedziała , że wszystkim znajdzie domki , to tak będzie . U Kremówki i szczeniorków wszystko w porządku . Szczepienia zniosły super , bez żadnych powikłań . Dzisiaj wysyłam kolejny worek karmy , bo maluchy mają ogromny apetyt . Nowych zdjęć chwilowo nie będzie , bo aisaK choruje ( szybkiego powrotu do zdrówka życzymy !!! ) .